Menu

Samsung підтверджує наявність уразливості в мобільних процесорах Exynos

Південнокорейська компанія Samsung підтвердила наявність уразливості в мобільних процесорах Exynos власного виробництва.

 

Samsung подтверждает наличие уязвимости в мобильных процессорах Exynos

Нагадаємо, що дана уразливість є досить серйозною, оскільки дозволяє за допомогою спеціальної програми дуже легко провести рутинг Андроїд-пристрої на процесорах Samsung Exynos і отримати доступ до його фізичної пам'яті. В результаті, зловмисники можуть віддалено скопіювати/знищити дані користувача або ж вивести з ладу сам апарат. Ситуація посилюється тим, що згадані чіпи Samsung встановлені в популярних моделей смартфонів південнокорейської компанії - Galaxy SIII, Galaxy SII та Galaxy Note II - і застосовуються в смартфонах інших виробників.

Втім, панікувати не варто, навіть якщо звістка про підтвердженої уразливості носить під стати сьогоднішнього дня апокаліптичний характер. Кращим виходом, напевно, буде просто утриматися від встановлення невідомих або ж неперевірених додатків і копій відомих, поки в Samsung не вирішать проблему і не випустять відповідне оновлення. Тим більше, що зробити це виробники нещасливих процесорів Exynos обіцяли в найкоротші терміни.

|