Menu

Переведення домену chernigov.ua до реєстратора

  1. Зареєструйтесь на сайті http://hostmaster.ua, вказавши nic-handle, на який зареєстровано доменне ім'я. Уведіть пароль до цього nic-handle.
  2. На сторінці "Пошук документів" виберіть потрібний географічний домен та задайте пошук.
  3. Перед Вами з'явиться список Ваших доменів, для яких Ви є admin-c (реєстрантом). Якщо доменів дуже багато, вони розміщуються на декількох сторінках. У полі Authinfo показано стан коду авторизації. Якщо код вже був Вам висланий, у цьому ж полі буде квазано "відправлений".
  4. Відмітьте доменні імена, які Ви бажаєте перевести на обслуговування до реєстратора. Перевірте правильність вибору доменів. Натисніть кнопку "Send AuthInfo" в кінці списку.
  5. На Вашу поштову скриньку, що вказана в nic-handle, буде відправлено лист з кодом авторизації (AuthInfo). Для кожного доменного імені буде створено свій унікальний AuthInfo та висланий окремим листом.
  6. AuthInfo потрібно сповістити реєстратору, до якого переводите на обслуговування доменне ім'я.
  7. Далі Ваш реєстратор сформує запит на трансфер домену, вказавши AuthInfo, який Ви йому сповістили. Якщо код вірний, то домен перейде на обслуговування до реєстратора.

Якщо у Вас виникли труднощі при переведенні домену на обслуговування до реєстратора, звертайтесь по допомогу за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

|