Menu

ESET Endpoint Security - корпоративний захист для Android

Компанія ESET оголосила про вихід нового продукту ESET Endpoint Security для Android. Рішення призначається для планшетів і смартфонів під управлінням мобільної ОС від Google і входить у лінійку корпоративних комплексних продуктів ESET NOD32 Smart Security Business Edition і ESET NOD32 Antivirus Business Edition.

 

ESET Endpoint Security – корпоративная защита для Android

Продукт ESET Endpoint Security для Android створений на основі рішення ESET NOD32 Mobile, але, будучи його наступником, включає в себе ряд удосконалень і нововведень. Так, тут реалізована нова функція Антизлодій (Anti-Theft) дозволяє визначити місцезнаходження телефону з GPS-координатами у разі його зникнення. Також вона дає можливість адміністратору мережі дистанційно видалити будь-яку інформацію з мобільного пристрою (контакти, повідомлення та ін.) або заблокувати його з метою захисту від несанкціонованого доступу до даних.

Єдина консоль управління ESET Remote Administrator, реалізована в ESET Endpoint Security для Android, дозволяє віддалено здійснювати централізоване адміністрування що використовуються працівниками смартфонів, перевіряти стан захисту і статус пристроїв, запускати сканування на вимогу і збирати статистику.

Важливий компонент нового продукту - додаток ESET USSD Control, створене для усунення вразливостей в смартфонах під управлінням операційної системи Android. Воно захищає мобільні пристрої від USSD-атак, здійснюваних за допомогою шкідливих повідомлень SMS, QR-кодів або URL-посилань. Перевірка потенційно шкідливих посилань та USSD-кодів відбувається за замовчуванням до їх набору мобільним пристроєм.

ESET Endpoint Security для Android, що входить до складу комплексних продуктів ESET для корпоративних користувачів, може бути встановлено на будь-яких пристроях під керуванням ОС Android, включаючи смартфони, планшети та електронні книги.

|