Menu

Symantec і Wincor Nixdorf випустили захисне рішення для банків

Корпорація Symantec і компанія Wincor Nixdorf оголосили про створення партнерства, спрямованого на забезпечення безпеки систем банківського самообслуговування різних виробників по всьому світу.

Symantec и Wincor Nixdorf выпустили защитное решение для банков
У портфелі рішень для забезпечення інформаційної безпеки (ProTect) компанії Wincor Nixdorf з'явилася версія 2.0 комплексної системи PC/E Terminal Security Intrusion Protection, заснована на рішенні Symantec Critical System Protection для захисту критично важливих систем.

Атаки, спрямовані на фінансові операції, які здійснюються через термінали самообслуговування, є вельми привабливими для зловмисників. Звіт компанії Symantec про погрози інтернет-безпеки показує, що параметри доступу до банківських рахунків і кредитних карт на чорному ринку є високоприбутковим товаром. Це не тільки електромеханічний скімінг, але і чисто електронні загрози, які стають все більш небезпечними, приймаючи форму спрямованих хакерських атак, то спеціалізованого шкідливого коду, то MITM-атак. Тільки за 2011 р. компанія Symantec було зафіксовано 5,5 млрд. різновидів шкідливого пз, що на 81% більше від показників попереднього року.

Wincor Nixdorf Intrusion Protection 2.0 - це комплексне рішення, яке захищає системи і мережі самообслуговування від атак шкідливим пз і гарантує захист від несанкціонованих змін у конфігураційних установках. Система функціонує на основі білих списків і забезпечує доступ лише перерахованим відомим елементів, здійснюючи, таким чином, надійний захист в тому числі і від ще невідомих загроз.

Система Wincor Nixdorf Intrusion Protection була спеціально створена для захисту термінальних систем самообслуговування. На відміну від традиційного для забезпечення безпеки, дане рішення виявляє аномалії в роботі програм і негайно приймає необхідні захисні заходи. На фоні конкуруючих рішень Intrusion Protection має невисоку вартість: відсутня необхідність регулярних оновлень, які найчастіше передбачають додаткові витрати. Також дане рішення відрізняється простим процесом налаштування і підходить для захисту POS-терміналів. Воно вийде на ринок у складі комплексної системи попередження вторгнень Critical System Protection для Windows 7, розробленої компанією Symantec. Нова версія Intrusion Protection вже доступна для придбання фінансовим установам.

|