Menu

Intel: забудьте паролі, використовуйте биометрику

Вчені з Intel Labs продемонстрували, що при використанні нових біометричних технологій повністю усувається необхідність паролів і підвищується безпека доступу до хмарним сервісів.

 

Intel: забудьте пароли, используйте биометрику

Паролі є загальноприйнятим, хоча і незручним способом захистити доступ до цінної та конфіденційної інформації. Щоб усунути необхідність в паролях, в Intel Labs розробили альтернативний метод, званий Client Based Authentication Technology (технологія аутентифікації клієнта). Ця технологія не тільки замінює паролі, але і значно спрощує і прискорює доступ до банківських рахунків, фондовим портфелів і інших особистих даних, які зберігаються в мережі.

 

Intel: забудьте пароли, используйте биометрику

 

Базується вона на одноразової аутентифікації користувача у фізичному пристрої, такому як ультрабук або смартфон, з допомогою біометричного датчика, і автоматичної аутентифікації в одному або декількох хмарних сервісах. Зчитування унікального для кожної людини малюнка кровоносних судин на долоні, дозволяє користувачеві перейти безпосередньо на банківський рахунок, соціальну мережу або інші безпечні послуги. Технологія також дозволяє контролювати наявність користувача перед екраном і блокує пристрій з одночасним відключенням від сервісу, коли користувач перестає працювати з ним. Наприклад, якщо ви працюєте з планшетом в кафе і покладіть його на стіл, щоб випити чашечку кави - пристрій відразу заблокується і ніхто по сусідству нічого не побачить на екрані і не зможе нічого зробити навіть вкравши його. Відновити сеанс можна дуже швидко, знову піднісши долоню до пристрою.

 

Intel: забудьте пароли, используйте биометрику

Всі подальші дії по аутентифікації відбуваються практично непомітно для користувача, що збільшує простоту, безпека і швидкість роботи.

|