Menu

Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв

В ході роботи міжнародної виставки Mobile World Congress 2014 в Барселоні «Лабораторія Касперського» представила нову версію рішення для захисту корпоративних користувачів смартфонів і планшетів - Kaspersky Security для мобільних пристроїв. В оновлений продукт додані механізми, що забезпечують захист від кіберзагроз пристроїв на платформі Windows Phone, крім вже захищаються Android і iOS. Також рішення включає інструменти, що гарантують той рівень безпеки даних, який передбачений програмою Samsung для бізнесу - SAFE.

Обновленное решение Kaspersky Security для мобильных устройств

За прогнозами аналітичної компанії Gartner, в 2014 році в світі буде продано 1,9 млрд мобільних телефонів, що на 5% більше ніж у 2013 році. Крім того, експерти Gartner припускають, що в цьому році особливу популярність наберуть планшети і гібридні пристрої - за їх оцінками, цей сегмент виросте на 54%. В умовах, коли мобільні пристрої, в тому числі особисті, починають все частіше використовуватися в робочих цілях, витісняючи традиційні робочі станції, «Лабораторія Касперського» звертає особливу увагу на посилення їх захисту та розробку інструментів для зручного адміністрування і контролю смартфонів і планшетів в корпоративних мережах.

Платформа Windows Phone міцно зайняла третю позицію за популярністю серед користувачів Android і iOS. При цьому частина компаній воліє саме мобільну ОС компанії Microsoft, оскільки в такому випадку зберігається однаковість програмного забезпечення, використовуваного в рамках корпоративної ІТ-інфраструктури. Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв містить технології, необхідні для якісного захисту пристроїв на базі Windows Phone 8 і всіх наступних версій цієї платформи від актуальних інтернет-загроз, а також передбачає зручні інструменти адміністрування за допомогою єдиної консолі для управління системою інформаційної безпеки. Крім цього, нова версія рішення «Лабораторії Касперського» надає IT-адміністраторам можливість налаштування індивідуальних політик безпеки для кожного співробітника, що користується мобільними пристроями, а також забезпечує підтримку політик Exchange ActiveSync.

У свою чергу, програма Samsung для бізнесу - SAFE передбачає стандартизацію функцій безпеки в мобільних пристроях, що використовуються в робочих цілях і мають доступ до корпоративних мереж. Зокрема, смартфони і планшети обов'язково повинні підтримувати Microsoft Exchange ActiveSync і захищене з'єднання через VPN, бути здатні шифрувати дані і володіти MDM-функціоналом, що забезпечує IT-адміністраторам легке управління і контроль таких пристроїв. Всі ці інструменти безпеки, реалізовані в новій версії Kaspersky Security для мобільних пристроїв, дозволить IT-фахівцям будь-якої організації забезпечити надійний захист корпоративних смартфонів і планшетів і підвищити рівень безпеки зберігаються на них даних, просто інтегрувавши рішення «Лабораторії Касперського» в існуючу ІТ-інфраструктуру компанії.

Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв може використовуватися як окремо, так і в комплексі з іншими додатками, об'єднаними в рамках захисної платформи Kaspersky Security для бізнесу, що надає можливість централізованого управління системою інформаційної безпеки.

Додатково
|