Menu

Як спамери пропонують заробити на криптовалюте

Спамери все частіше починають використовувати в якості приманки в своїх розсилках криптовалюту биткоин. «Лабораторія Касперського» зафіксувала ряд спам-повідомлень, в яких зловмисники пропонували користувачам розбагатіти саме за рахунок цих зростаючих у ціні електронних монет.

Как спамеры предлагают заработать на криптовалюте

Так, в одній з масових розсилок спамери хотіли поділитися з користувачами секретом якогось мільйонера, який зробив свій статок на биткоинах. За їх запевненнями, цей чарівний секрет дозволив би тільки за перший день заробити півтори тисячі доларів, навіть не купуючи криптовалюту. Від користувача потрібно лише залишити адресу електронної пошти, на спеціальному порталі, після чого шахраї обіцяли відкрити доступ до бажаного заробітку.

В іншому випадку спамери пропонували одержувачу листа виграти коштовні биткоины в лотерею і просили для цього пройти за вказаною в повідомленні посиланням, скачати знаходиться там файл і встановити його на своєму комп'ютері.

Ще однією шахрайської прийомом, виявленої «Лабораторією Касперського» в спам-розсилках, стала пропозиція придбати спеціальну програму для заробляння биткоинов - всього за 7 доларів, необхідних для придбання цього, спамери обіцяли користувачам великий і стабільний дохід.

Как спамеры предлагают заработать на криптовалюте

В той же час постійно зростаючий попит на биткоины вже сьогодні призвела до того, що для їх створення недостатньо потужності звичайного персонального комп'ютера і потрібні ресурси спеціальних майнинговых ферм. Це в свою чергу означає, що пропозиція спамерів заробити шалені суми в криптовалюте, проводячи всього кілька годин в день за особистим ПК, просто технічно нездійсненно.

Додатково
|