Menu

У лютому Samsung запустить виробництво AMOLED-дисплеїв для планшетів

У мережі з'явилися дані про те, що вже в наступному місяці компанія Samsung приступить до масового виробництва 10,5-дюймових AMOLED-дисплеїв для планшетів. Так, стало відомо, що компанія готується до масового випуску OLED-дисплеїв з діагоналлю 8-дюймів.

В феврале Samsung запустит производство AMOLED-дисплеев для планшетов

AMOLED-дисплеї характеризуються меншою товщиною, на відміну від рідкокристалічних. Проте раніше південнокорейська компанія використовувала в своїх планшетах лише ЖК-панелі, незважаючи на безліч позитивних якостей AMOLED-дисплеїв. При цьому, технологія AMOLED з успіхом застосовується компанією для виготовлення екранів телевізорів і смартфонів. Зараз всі труднощі технологічного характеру, що перешкоджають випуску панелей AMOLED з діагоналлю 8 і 10 дюймів, усунені, тому компанія вводить їх у масове виробництво.

Крім того, південнокорейська компанія значно підвищила виробничі потужності з випуску OLED-продукції для планшетів. Як очікується, спочатку буде освоєний випуск пристроїв преміум-класу. Наскільки високим на них буде попит, багато в чому залежить від характеристик і ціни нових моделей.

Можливо, Samsung представить свої розробки в рамках виставки MWC 2014, яка пройде в Барселоні вже в наступному місяці.

Додатково
В феврале Samsung запустит производство AMOLED-дисплеев для планшетов
Середня цена5800грн.Рейтинг СНІР90Пользовательский рейтинг0Samsung UE40ES6300
  • Хороша якість зображення
  • Прекрасна ергономіка
  • Слабкий рівень звуку
  • Невеликі перешкоди в 3D
  • Високе енергоспоживання
|