Menu

Більше третини шкідливих атак стали причиною фінансових втрат

Близько 36% користувачів понесли фінансові втрати із-за шкідливих атак, жертвами яких вони стали, з'ясувалося в результаті глобального опитування аналітичного агентства B2B International проведеного спільно з «Лабораторією Касперського» влітку 2013 року. Найчастіше користувачам доводиться платити за послуги по відновленню працездатності атакованого пристрою.

Более трети вредоносных атак стали причиной финансовых потерь

Існує поширена помилка, що максимальний збиток, який може завдати шкідлива програма, що виражається в уповільненні роботи комп'ютера або, наприклад, недоступність деяких сайтів. Насправді шкідливі атаки вже давно заподіюють користувачам реальний фінансовий збиток - взяти, приміром, атаки, метою яких є акаунти користувачів у платіжних системах та системах онлайн-банкінгу - всього за одну вдалу атаку зловмисник може викрасти всі заощадження жертви. Але навіть якщо не брати в розрахунок фінансові атаки, користувачі, які стали жертвою «звичайних» шкідливих програм, все одно ризикують зіткнутися з непередбаченими витратами, що підтверджується результатами опитування.

Найчастіше це витрати на послуги сторонніх фахівців по відновленню працездатності атакованого пристрою - відзначили 17% респондентів. Близько 10% жертв шкідливих атак витрачалися на відновлення даних, втрачених в результаті інциденту; 9% - на заміну пошкоджених компонентів, наприклад, жорстких дисків; 5% - на заміну пристрою цілком.

Все більше чверті (27%) всіх опитаних як мінімум один раз за минулі 12 місяців ставали жертвами шкідливих атак. Така значна цифра недивна - фахівці «Лабораторії Касперського» щодня виявляють більше 200 тисяч зразків різного шкідливого ПЗ - ще в минулому році ця цифра була значно меншою: 125 тисяч небезпечних програм в день.

Примітно, що за даними опитування, значна кількість користувачів (11%) приймали рішення купити платний захисний продукт вже після того, як стали жертвами атак і якщо і не понесли фінансові втрати, то, як мінімум, втратили можливість нормально працювати з пристроєм, що навряд чи можна назвати радісним подією.

Результати опитування в черговий раз підтверджують - про надійний захист своїх підключених пристроїв треба дбати заздалегідь, тим більше що на ринку є продукти, здатні вирішити цю проблему максимально ефективно.

Додатково
|