Menu

McAfee: захист корпоративного сегмента - наш профіль

В кінці року пропонуємо читачам низку інтерв'ю з представниками найбільших учасників ринку антивірусних рішень щодо їх досягнень у 2013 році та планів на наступний рік. В ексклюзивному інтерв'ю виданню «CHIP Україна» на запитання відповідає менеджер з розвитку бізнесу Групи компаній Бакотек Мирослав Бондар.

McAfee: защита корпоративного сегмента – наш профиль

 1.      Мирослав, ніж Вам, як менеджеру з розвитку бізнесу, запам'ятався 2013 рік?

Саме в цьому році в Групі компаній БАКОТЕК я почав займатися напрямком McAfee. Так як даний вендор є одним зі світових лідерів у виробництві рішень для забезпечення інформаційної безпеки і займає ключове місце в нашому портфелі, ця робота стала для мене не просто цікавим і перспективним напрямом, але і своєрідним викликом. Ситуація на ринку рішень ІБ в цьому році непроста - замовники активно цікавляться і тестують рішення (позначається актуальність питання), але в підсумку багато проектів впирається в «бюджетний» питання (позначається економічна ситуація). Незважаючи на це, наша команда спільно з партнерами, реалізували чимала кількість комплексних цікавих проектів і вже сьогодні можна сказати про те, що очікування виправдалися. Так що якщо коротко, 2013-й - рік непростий, але плідний.

McAfee: защита корпоративного сегмента – наш профиль

2.      Яке положення на ринку України займає Ваша компанія?

Так як McAfee проводить дуже широку лінійку продуктів з інформаційної безпеки, відповісти на це питання досить складно. Нам непросто конкурувати в Україні з лідерами ринку в антивірусному сегменті. Також, належить ще чимало роботи, щоб зробити,щоб зайняти гідні позиції на ринку мережевої безпеки. Але в той же час, якщо ми говоримо про рішення для захисту даних, для захисту web та email каналів, для відповідності стандартам ІБ і аналізу ризиків - McAfee в Україні однозначно в числі фаворитів.

3.   Які загрози, за підсумками року, Ви вважаєте найбільш небезпечними для користувачів в Україні? Як розвиваються шкідливі програми?

Так як наш бізнес з McAfee на 100% сконцентрований в Україні в корпоративному сегменті, я можу поділитися тими проблемами та загрозами в області інформаційної безпеки, які нині найбільше хвилюють середній та великий бізнес в Україні.

На мій погляд, загроза №1 для таких організацій в Україні - навіть не в наявності якого-небудь шкідливого ПО, а у відсутності чіткого розуміння того, що відбувається з їх інформаційними системами і даними в режимі реального часу. У підсумку, результати дії безлічі інших загроз (будь це несанкціонований доступ, крадіжка даних або інша дія шкідливого ПЗ) стають відомими багато часу. Такий стан справ, як правило, може зберігати в собі небезпеку колосального збитку.

4.      Які операційні системи були атаковані більше інших?

Якщо говорити про динаміку, то на сьогоднішній день «в тренді мобільність». Так, згідно зі звітом McAfeeLabs, в 3-му кварталі кількість атак на ОС Android зросла на 30%, поточне кількість шкідливих програм для даної ОС становить 2,8 млн.

5.      Як розвивається захист мобільних пристроїв за допомогою Ваших технологій?

У портфелі McAfee є як потужне антивірусне ПОдля ОС Android, так і рішення для управління та безпечного використання мобільних пристроїв на базі різних ОС в корпоративному середовищі (EnterpriseMobilityManagement).

6.      Наскільки концепція BYOD вписується в технології захисту, розроблені вашою компанією?

Сотні і тисячі користувальницьких розумних пристроїв - це існуюча реальність середніх і великих організацій. McAfee надає весь необхідний інструментарій для того, щоб цей простий факт не став складною проблемою. Так, використовуючи наші рішення, замовники можуть контролювати мобільні пристрої, захищати на них корпоративні дані, бачити їх уразливості в режимі реального часу - тобто, по суті, робити все що необхідно, щоб гарантувати їх безпечне використання в корпоративному середовищі.

7.      Розкажіть про плани компанії на наступний рік.

У наступному році ми будемо продовжувати активне просування на українському ринку концепції McAfeeSecurityConnected - використання рішень McAfee на різних рівнях захисту для отримання єдиної інтегрованої системи інформаційної безпеки. Окрім цього плануємо представити на ринку низку нових рішень.

Додатково
|