Menu

Пошта UKR.NET випустила додаток для iPhone і iPad

У AppStore з'явився додаток пошти UKR.NET для iOS, в якому UKR.NET першою серед великих поштових систем, запропонувала своїм користувачам смайли-Emoji, які можна вставляти в листи без додаткових налаштувань.

Почта UKR.NET выпустила приложение для iPhone и iPad

Крім звичних можливостей мобільної версії пошти UKR.NET, додаток для «яблучних» пристроїв пропонує push-повідомлення, які миттєво повідомлять про отримання нового листа з допомогою спливаючого повідомлення на екрані і звукового сигналу.

У мобільному додатку пошти UKR.NET для iOS реалізована інтеграція з адресною книгою iPhone (iPad). При введенні адреси або імені одержувача додаток по перших буквах запропонує користувачеві контакти з неї.

За допомогою програми можна прикріплювати, пересилати і переглядати вкладення без обмеження по типу файлу - будь то документи, фотографії або відео. Аттачи відображаються у вигляді відповідних іконок або превью, щоб можна було швидко зорієнтуватися.

Крім усього іншого, програма пошти UKR.NET для iOS дозволяє поділитися своїми враженнями - сфотографувати і тут же відправити фото друзям. Своїми емоціями - можна намалювати щось простеньке від руки прямо в редакторі і відправити цей малюнок. І своїм настроєм - з допомогою 140 смайликів.

Приходять листи завантажуються автоматично. Доступний пошук по всьому ящику.

Як і мобільна версія, програма вміє працювати і у відсутність доступу до Мережі - в оффлайн-режимі можна переглядати листи, завантажені раніше. Розробники пошти UKR.NET також працюють над тим, щоб користувачі програми могли писати листи, не маючи доступу до Мережі. Такі листи будуть відправлені автоматично при появі з'єднання.

Шифрування трафіку (HTTPS) забезпечує безпечне використання пошти через публічні Wi-Fi мережі - наприклад, в громадських місцях.

Додаток пошти UKR.NET для iPhone і iPad доступний для скачування в AppStore.

Додатково
|