Menu

Samsung відкриває нові можливості для молодих IT-фахівців України

Компанія «Samsung Electronics Україна» та Центр науково-дослідних розробок (R&D) Samsung за підтримки Міністерства науки і освіти України оголошують про старт загальнонаціональної освітньої програми Samsung Developers’ Academy.

Samsung открывает новые возможности для молодых IT-специалистов Украины

Масштабні інвестиції в освіту, а також науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки (НДДКР) - частина глобальної стратегії Samsung Electronics. Так, у 2012 році компанія виділила на НДДКР близько $10,69 млрд і увійшла в трійку лідерів за кількістю зареєстрованих патентів США.

Україна славиться своїми науково-технічними кадрами. Враховуючи це, Samsung Electronics дав старт всеукраїнській програмі Samsung Developers’ Academy, мета якої - допомогти талановитій українській молоді реалізувати свої знання й навички в сфері ІТ. Крім того, програма покликана залучити молоде покоління до освоєння технічних спеціальностей і сприяти оновленню технічної бази українських вузів.

В рамках Samsung Developers’ Academy стартував всеукраїнський онлайн-конкурс з програмування та комп'ютерного моделювання для студентів старших курсів вітчизняних вузів. Переможці конкурсу отримають можливість пройти стажування в R&D-центрі компанії «Samsung Electronics Україна» з перспективою подальшого працевлаштування.

Конкурс для студентів

Взяти участь у конкурсі з програмування та комп'ютерного моделювання в рамках програми Samsung Developers’ Academy зможуть студенти технічних спеціальностей очної форми навчання (5-6-й курси) будь-якого вищого навчального закладу України.

На першому етапі проходить онлайн-реєстрація учасників на офіційній сторінці конкурсу http://samsung-academy.com.ua. Онлайн-реєстрація завершиться 17 грудня 2013 року.

На другому етапі, який відбудеться 18 і 21 грудня, учасникам конкурсу буде запропоновано виконати ряд онлайн-завдань з програмування та комп'ютерного моделювання. За результатами цього етапу буде відібрано 100 найкращих учасників, які набрали максимальну кількість балів. Остаточні результати другого етапу будуть підраховані і опубліковані на офіційній сторінці конкурсу до 30 грудня 2013 року.

На третьому етапі конкурсу 100 фіналістів будуть запрошені до Києва для виконання завдань в центрі науково-дослідних розробок Samsung. За результатами цього етапу будуть відібрані 20 переможців.

Четвертий етап конкурсу передбачає оплачуване стажування переможців конкурсу у центрах науково-дослідних розробок Samsung в Києві або Харкові з можливістю подальшого працевлаштування (за умови успішного проходження стажування), а також індивідуальні призи.

Крім того, внз з найбільшою кількістю студентів-переможців, отримає спеціальний приз - Samsung Smart Class. Це комплексне рішення для навчальних закладів, яке допоможе викладачам зробити заняття більш динамічними та цікавими. До складу Samsung Smart Class входять: інтерактивна дошка Samsung E-Board (модель LH65EDCPRBC/CI), 20 планшетів Samsung Galaxy Note 10.1 з вбудованим електронним пером S Pen, ноутбук Samsung для вчителя, МФУ Samsung SCX-6545N/XEV і ПО Samsung Smart Class.

Додатково
|