Menu

«LG Electronics Україна» не зверталася до Держспоживінспекції України

«LG Electronics Україна» офіційно заявляє, що не направляла в Державну інспекцію України з питань захисту прав споживачів запит на проведення розслідування щодо наявності в мережах українських рітейлерів неофіційно ввезеної продукції.

«LG Electronics Украина» не обращалась в  Госпотребинспекцию Украины

28 листопада на прес-конференції в УНІАН голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов заявив про те, що до них звернулася компанія «LG Electronics Україна». За словами Сергія Орєхова, компанія LG зробила запит на проведення розслідування наявності в мережах українських рітейлерів електроніки і побутової техніки, неофіційно ввезеної на територію України, а також про її ризики для здоров'я громадян України. Ця заява викликала великий резонанс у засобах масової інформації та серед партнерів компанії «LG Electronics Україна». Компанія «LG Electronics Україна» повідомляє, що дана заява голови Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергія Орєхова не відповідає дійсності.

Будучи глобальною організацією, компанія «LG Electronics Україна» дотримується міжнародних стандартів ведення бізнесу, і інтереси споживача є пріоритетом, як у виробництві, так і в корпоративній політиці. Компанія повідомляє, що не направляла в Державну інспекцію з питань захисту прав споживачів України запит на проведення розслідування щодо наявності в мережах українських рітейлерів електроніки і побутової техніки, неофіційно ввезеної на територію України. У свою чергу, «LG Electronics Україна» також не отримувала запит з боку Інспекції на проведення такого розслідування.

У серпні 2010 року компанія «LG Electronics Україна» повністю перейшла на систему прямих поставок продукції в Україну і стала одним з найбільших платників податків та митних зборів серед постачальників споживчої електроніки в Україні. Український ринок стратегічно важливий для компанії, і перехід на прямі поставки був питанням часу. Цей крок дав змогу ефективніше управляти логістичними ланцюжками, і тепер LG, компанія-постачальник, піклується про митні процедури та сертифікації, дозволяючи торговим партнерам зосередитися на просуванні продукції. LG Electronics стала першою компанією в Україні серед виробників електроніки, яка перейшла на пряму схему постачання.

Так, всі продукти LG, офіційно ввезені на територію України, в обов'язковому порядку маркування національним знаком відповідності («трилисником») на корпусі і упаковці. Також продукція та упаковка містять детальну інформацію про виробника і технічні характеристики українською мовою.

Так, з 1 липня 2014 року в Україні вступає в дію постанова про здійснення державного ринкового контролю над відповідністю електрообладнання побутового призначення вимогам Технічного регламенту, а з початку 2014 року - постанову про наявність маркування з інформацією про клас енергоспоживання техніки. Тим не менш, компанія «LG Electronics Україна» вже зараз маркує свою продукцію у відповідності з цими вимогами.

«LG Electronics Україна» як імпортер надає своїм торгують партнерам сертифікати відповідності, а також декларації відповідності технічним регламентам на всю продукцію. Також за запитом компанія забезпечує додаткової супровідною документацією.

Таким чином, компанія «LG Electronics Україна» повністю виконує свої зобов'язання перед державою і максимально інформує споживачів про особливості своєї продукції.

Додатково
|