Menu

Зашифрований iPhone неможливо зламати - думку судового експерта

iPhone має архітектуру безпеки, спочатку вбудовану в його апаратне і програмне забезпечення. Її легко використовувати споживачам для шифрування своїх телефонів. І вона не по зубах навіть спецслужбам.

Зашифрованный iPhone невозможно взломать - мнение судебного эксперта

Сімсона Гарфінкель, пишучий редактор, який працює у сфері комп'ютерної експертизи і високо цінується як лідер в області цифрової криміналістики говорить, що компанія Apple зі своїми смартфонами переступила поріг повної безпеки. "Сьогодні iPhone Apple 4S і IPad 3 є надійними мобільними обчислювальними системами, які можуть бути використані для мобільних платежів, електронної комерції, і постачання високоякісної платного софту", завдяки великим інвестицій Apple в безпека iPhone. Навіть правоохоронні органи не можуть виконувати судово-медичні експертизи пристроїв Apple, вилучені у злочинців, сказав він.

Запорука безпеки архітектури Apple криється у використанні алгоритму шифрування AES, який прийнятий з 2001 року як стандарт держслужб США. AES вважається незламним. Хоча в серпні минулого року група дослідників знайшла провела його теоретичний, або "академічний" злом, ніяких практичних досягнень після цього одержати не вдалося, оскільки кількість кроків, необхідних для злому AES-128 оцінюється в 8 з 37 нулями. Як сказав один з дослідників, "потрібно трильйон машини, кожна з яких може перевіряти мільярд ключів в секунду. І все одно ще потрібно більше двох мільярдів років, щоб відновити ключ AES-128 ".


|