Menu

Вмето музики і фільмів - безкоштовний вірус-вимагач

Останнім часом на популярних ресурсах, пропонують безкоштовне прослуховування музики, перегляд фільмів або гри в режимі online, а також дозволяють завантажувати мультимедійні матеріали та програмне забезпечення, активно поширюється дуже небезпечне «доповнення» до контенту - Trojan.Lyrics. Ця шкідлива програма створює масу проблем: зокрема, демонструє настирливу рекламу і без відома користувача відкриває у вікні браузера веб-сайти сумнівного змісту.

В якості потенційних жертв автори Trojan.Lyrics (оригінальне додаток може мати різні найменування, наприклад, AddLyrics, LyricsFinder, TheTubeSing, Lyricspal, Lyricstab, і т. д.) обрали в першу чергу любителів музики. За допомогою цієї програми меломани нібито отримають можливість відтворити будь-яку композицію, розміщену на YouTube, з одночасним переглядом її тексту у вигляді титрів, тобто перетворити перегляд відеокліпів у своєрідне караоке. Пропозиція завантажити дану програму зловмисники розміщують на різних торрент-трекерах, музичних сайтах, або на сторінках соціальних мереж. Trojan.Lyrics можна скачати і з кількох офіційних сайтів розробників троянця, але частіше ця програма потай встановлюється на комп'ютер разом з вільним програмним забезпеченням, завантажених з Інтернету. Творці безкоштовних додатків додають Trojan.Lyrics в дистрибутиви продуктів з метою отримання додаткової вигоди від демонстрації користувачеві нав'язливої реклами.

Вмето музыки и фильмов – бесплатный вирус-вымогатель

В процесі інсталяції завантаженої з Інтернету програми користувачеві нібито надається можливість відключити установку рекламного компонента, однак насправді відключення неможливо. Запустившись на комп'ютері жертви, Trojan.Lyrics реалізує той функціонал, заради якого ця шкідлива програма, власне, і була створена зловмисниками: при відкритті у вікні браузера веб-сайтів на екрані починають з'являтися настирливі спливаючі вікна, а також всілякі рекламні повідомлення, демонстровані в зовсім несподіваних місцях веб-сторінок. Крім того, при натисканні на різні посилання троянець здатний перенаправляти користувача на сумнівні та шахрайські сайти.

Додатково
|