Menu

Представлені нові джерела безперебійного живлення APC початкового рівня

Україна (Київ), 22 листопада 2013 року - Компанія Schneider Electric, світовий експерт в області управління електроенергією, виводить на ринок дві нові моделі джерел безперебійного живлення початкового рівня серії APC Back-UPS потужністю 500 і 650 ВА (артикули BC500-RS і BC650-RS відповідно). Нові джерела безперебійного живлення призначені для захисту комп'ютерного обладнання, мережевих сховищ даних, ADSL-модемів та іншої домашньої електроніки.

Представлены новые источники бесперебойного питания APC начального уровня

 

Нові компактні пристрої серії Back-UPS BC оснащуються чотирма евророзетками і багаторазовим запобіжником. Маючи базовий набір функцій, Back-UPS BC прості у використанні і будуть затребувані споживачами, які націлені на купівлю надійного ДБЖ початкового рівня.

«Schneider Electric постійно покращує свої ДБЖ і розширює серії новими моделями. Це дозволяє нам забезпечувати замовників сучасним і надійним обладнанням, залишаючись лідером ринку пристроїв захисту електроживлення. Сьогодні ми представляємо нові моделі BC500-RS і BC650-RS сімейства APC Back-UPS - прості і надійні ДБЖ початкового рівня для захисту комп'ютерів, інтернет-модемів і NAS-сховищ даних, як вдома, так і в офісі», - зазначив Петро Петров, менеджер по однофазної продукції APC by Schneider Electric в Росії і СНД.

Представлены новые источники бесперебойного питания APC начального уровня

Модель BC650-RS оснащена USB-портом для зв'язку з комп'ютером. Це дозволяє користувачеві контролювати стан джерела безперебійного живлення та проводити настроювання його параметрів за допомогою поставляється з пристроєм програми PowerChute Personal Edition.

Гарантія на моделі BC500-RS і BC650-RS становить два роки. Додаткову інформацію про нові ДБЖ можна отримати на сайті або за телефоном 0 800 601-722, доб.9 (дзвінок по Україні безкоштовний).

Додатково
|