Menu

Перший український рідер від AirOn

Компанія AirOn анонсувала вихід нової електронної книги під назвою AirBook City Light Touch. Ця модель, перш за все, відрізняється наявністю української мови, сенсорним екраном і вбудованим підсвічуванням.

Первый украинский ридер от AirOn

Основною і головною відмінністю електронної книги AirBook City Light Touch є її можливість коректної підтримки української мови в різних форматах файлів і різних типах кодування. Завантажуючи книгу, володар AirBook City Light Touch зможе читати якісно поданий текст рідною мовою, а також вибрати його як основну мову для меню.

Компанія AirOn завдяки функції підтримки української мови обійшла в практичність і зручність багато закордонні марки. Одна з ключових особливостей нової моделі - регульована touch-підсвічування у вигляді кількох поділів, яка направляє світло безпосередньо на екран і рівномірно освітлює всю його поверхню. Рівень освітлення рідера регулюється з допомогою дотику до поверхні сенсора і забезпечує можливість читання в будь-яких ситуаціях: у погано освітлюваному приміщенні чи транспорті, зберігаючи при цьому максимальний комфорт і безпеку для очей.

Первый украинский ридер от AirOn

Новий рідер оснащений 6-дюймовим сенсорним дисплеєм з збільшеним рівнем контрастності E-Ink Pearl HD 1024х768. AirBook City Light Touch виконаний в класичному темно-сірому корпусі з матовим, зносостійким покриттям SoftTouch, що перешкоджає вислизанню пристрою з рук і його передчасного пошкодження.

AirBook City Light Touch є мультиформатной електронною книгою (більше 18 текстових і графічних форматів), що дозволяє не тільки читати, але і переглядати комікси, карти, фотографії та інші графічні файли.

Український споживач зможе придбати книгу з 25 листопада по ціні 1249 грн.

Первый украинский ридер от AirOn

Технічні характеристики:

Тип екрана: E-Ink Pearl HD

Діагональ екрану: 6″

Підсвітка екрану: є

Кольоровість екрану: 16 градацій сірого

Матеріал корпусу: пластик c покриттям SoftTouch

Дозвіл екрану: 1024х768

Вбудована пам'ять: 4096 Мб

Слоти розширення: microSD до 32 Гб

Тип батареї: Li-Polymer

Ємність батареї: 1500 mAh

Комунікації: miniUSB 2.0, Wi-Fi

Вбудований модуль WI-FI

Формати тексту: TXT, PDF, EPUB, FB2, MOBI, PDB, CHM, HTML, RTF, DJVU, DRM), DOC, DOCX, OEB, PPT, PPTX, PRC, XLS, XLSX.

Формати зображення: JPG, GIF, PNG, BMP

Комплектація: пристрій AirBook City Light Touch, USB кабель, чохол, інструкція, гарантійний талон, упаковка.

Габарити: 162х120х8 мм

Вага: 160 грам

Додатково
|