Menu

Microsoft запустив Центр по боротьбі з кіберзлочинністю

У відповідь на зростаючу кількість кіберзлочинів, жертвами яких щороку стають мільйони користувачів по всьому світу, Microsoft відкрив Центр по боротьбі з кіберзлочинністю, головним завданням якого стане підвищення ефективності в протистоянні онлайн-зловмисникам на глобальному рівні з використанням інноваційних технологій. Більше ста фахівців Центру зосередяться на боротьбі з шкідливим програмним забезпеченням, ботнетами, а також порушеннями прав інтелектуальної власності, щоб люди по всьому світу користувалися пристроями і сервісами з упевненістю у своїй безпеці.

Microsoft запустил Центр по борьбе с киберпреступностью

Передові розробки Microsoft дозволять відстежувати і візуалізувати глобальні кіберзагрози в режимі реального часу з такими інструментами: система SitePrint для створення інтерактивних карт організованих злочинних груп; провідна технологія для боротьби з дитячою порнографією PhotoDNA; киберкриминалистика для розслідувань онлайн-злочинів, включаючи шахрайство і розшук зловмисників.

Центр по боротьбі з кіберзлочинністю Microsoft включає окрему захищену майданчик для спільної роботи експертів, науковців, юристів і партнерів компанії з усього світу. Оперативність і точність у відстеженні кібератак забезпечать 12 дослідних лабораторій та регіональних представництв Центру в Пекіні, Берліні, Боготі, Брюсселі, Дубліні, Едінборо (США), Гургаоні (Індія), Гонконзі, Мюнхені, Сінгапурі, Сіднеї та Вашингтоні, округ Колумбія.

Нагадаємо, згідно зі статистикою МВС України, за перше півріччя 2013 р. кількість випадків шахрайства в мережі зросла в два рази в порівнянні з усім минулим роком; тільки в червні українські користувачі були обмануті на суму понад 70 млн гривень.

Продукт нашого каталогу
|