Menu

Рішення ESET NOD32 тепер сумісні з Windows 8.1 і OS X Mavericks

Компанія ESET повідомила, що оновлені персональні продукти ESET NOD32 тепер сумісні з операційними системами Windows 8.1 і Mac OSX Диваки.

Решения ESET NOD32 теперь совместимы с Windows 8.1 и OS X Mavericks

Рішення ESET NOD32 Cyber Security і ESET NOD32 Cyber Security Pro, призначені для пристроїв на платформі Mac OS Х, були оновлені до версії 5.0.115. Головною відмінністю цієї версії стала повна підтримка нової операційної системи Mac OS X 10.9, також відомої як OS X Диваки.

Решения ESET NOD32 теперь совместимы с Windows 8.1 и OS X Mavericks

Також розробники відзначають, що оновлені персональні продукти ESET NOD32 Smart Security і ESET NOD32 Антивірус сумісні з новою операційною системою Windows 8.1. Крім того, в лінійці домашніх рішень компанії ESET, крім підтримки інших ОС компанії Microsoft, як і раніше присутня підтримка все ще широко розповсюдженої системи Windows XP.

За словами представите лей компанії, рішення ESET NOD32 працюють швидко і непомітно для користувача навіть на малопотужних комп'ютерах або ноутбуках. А завдяки системі мультилицензирования, одна ліцензія ESET NOD32 дозволяє захистити пристрої на ОС Windows, Linux або Mac OS X.

Продукт нашого каталогу
|