Menu

Все для Android: з друку вийшов спеціальний випуск журналу Chip

Для тих, хто хоче по максимуму використовувати свій Android-пристрій або тільки починає робити перші кроки в цьому напрямку, призначений спеціальний випуск журналу CHIP. В ньому ви знайдете 29 оглядів, статей та тестів, які допоможуть у виборі пристрою, в доборі потрібних програм, а також познайомлять з новими можливостями використання мобільних пристроїв у роботі і розвагах.

Все для Android: из печати вышел специальный выпуск журнала Chip
Google Android - ідеальна система

Плануєте покупку нового смартфона або планшета з Android або вже освоюєте придбану новинку? CHIP допоможе вам правильно вибрати пристрій та забезпечити його всіма необхідними програмами для максимально ефективного використання.

Новий флагман

Великий дисплей, потужний процесор, велика кількість датчиків і якісне передустановлене ПЗ - ось чим характеризується новинка від Samsung, яка збереже лідерство в найближчим часом.

Вибираємо бюджетний смартфон

Судити про можливості смартфонів з тактовою частотою їх процесорів не можна, особливо якщо мова йде про продукти нижньої цінової категорії. CHIP розповість про кращих Android-моделях вартістю до 3000 гривень.

Недорого і з компромісами

Планшети середньої цінової категорії коштують від 1300 до 3100 гривень. При цьому одні комплектуючі в них бюджетні, а інші виглядають цілком гідно на тлі більш дорогих моделей. Тест п'яти бюджетних планшетів допоможе вибрати те, що вам потрібно.

Як захистити смартфон

Шість мільйонів чоловік в минулому році стали жертвами вірусів, створених для ОС Android. Після цього були випущені програми для захисту мобільних пристроїв, ефективність яких ми перевірили в ході тестування утиліт для комплексної антивірусного захисту Android-пристроїв.

Смартфон для автомобіліста

Хочете заощадити на покупці автомобільних аксесуарів? Звичайний смартфон або планшет може замінити вам декілька гаджетів відразу. CHIP підібрав краще ПО для мобільних пристроїв, яка стане в нагоді в дорозі.

Продовжуємо час роботи смартфона

Сучасний мобільний апарат при активному використанні може розрядитися буквально за кілька годин. Наші поради з підвищення енергоефективності допоможуть вирішити цю проблему.

Продукт нашого каталогу
|