Menu

В Україні запущена платформа онлайн-навчання «Академія навичок»

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», Міністерства молоді та спорту України та Український студентський союз оголошують про старт проекту «Академія навичок», який покликаний вирішити проблему першого робочого місця для молоді України.

21 жовтня почала працювати «Академія навичок» (www.skillsacademy.com.ua) - онлайн-платформа із самоосвіти та побудови кар'єри. Це унікальний для України та країн СНД проект в області онлайн-навчання, що дасть можливість молодим українцям безкоштовно отримати необхідні навички і знання для пристрою на ринку праці України, побудови кар'єри, отримання першого робочого місця.

За словами одного з авторів проекту, Голови Української студентської спілки Станіслав Куценко, «Академія навичок» поєднала в собі всі кращі досягнення популярних міжнародних освітніх ресурсів і проектів з пошуку та підбору персоналу, завдяки чому дозволить студентам України вирішити проблему працевлаштування після закінчення Вузу.

Проект ініційовано та реалізовано в результаті партнерства держави, бізнесу та суспільства. Партнери проекту - Міністерство у справах молоді і спорту України, «МТС Україна» та Український студентський союз - підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Академія навичок», який передбачає об'єднання зусиль трьох сторін для реалізації і розвитку проекту.

Перший заступник Міністра у справах молоді і спорту Сергій Глущенко так охарактеризував «Академію навичок»: «Це реальний інструмент для вирішення проблеми першого робочого місця для молоді України, який Міністерство взяла собі на озброєння».

В ході масштабних соціологічних досліджень були визначені найбільш актуальні для освоєння навички. Вже сьогодні слухачам академії доступні перші курси: «Як визначити роботу мрії», «Ефективне працевлаштування», «Ораторське мистецтво», «Тайм-менеджмент (самоорганізація)», «Нетворкінг», об'єднані першою метою «Знайти роботу».

До створення тренінгів залучені відомі українські тренери на волонтерській основі. Провідний вітчизняний тренер-практик з ораторського мистецтва Наталія Махно розповіла: «Моє рішення про участь у проекті - це соціальна відповідальність перед майбутнім поколінням України».

Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав зазначає: «Головними критеріями при розробці сайту стали світові тренди в онлайн-освіта та молодіжному працевлаштуванні, дані власного соціологічного дослідження по самоосвіті молоді, а також зручність в використанні сайту: всього за кілька секунд користувач зможе почати навчання, а керівники компаній - підібрати потрібних працівників за допомогою спеціально розробленої технології».

12 листопада, напередодні Міжнародного Дня студента в рамках Молодіжного форуму в Колонній залі Київської міської державної адміністрації буде презентована повна версія порталу www.skillsacademy.com.ua.

|