Menu

Kaspersky Security з підтримкою Microsoft SharePoint 2013

«Лабораторія Касперського» оголошує про випуск оновленої версії Kaspersky Security 8.0 для SharePoint Server, в якій, крім ряду функціональних удосконалень реалізована підтримка Microsoft SharePoint Server 2013 і покращена захист від кіберзагроз.

Kaspersky Security с поддержкой Microsoft SharePoint 2013

Корпоративні рішення для спільної роботи істотно спростили процес вирішення щоденних завдань, що стоять перед співробітниками компаній. Однак документи, що зберігаються в таких системах, будучи зараженими шкідливим ПЗ, можуть викликати епідемію всієї корпоративної мережі - саме тому подібні файли вимагають особливого захисту. Для вирішення цього завдання «Лабораторія Касперського» пропонує Kaspersky Security 8.0 для SharePoint Server - корпоративне рішення, створене спеціально для захисту IT-інфраструктури, що забезпечує спільну роботу в компанії.

В рамках оновлення рішення була інтегрована підтримка Microsoft SharePoint Server 2013, а також додані антифішинговий технології «Лабораторії Касперського». Тепер будь-яка міститься на порталі посилання на зовнішній джерело буде перевірена на предмет легітимності і заблокована, якщо виявиться фішинг.

Також в Kaspersky Security 8.0 для SharePoint Server з'явилася можливість захисту додаткових видів сховищ, доступних у продукті Microsoft: вікі-сайтів та блогів. Рішення «Лабораторії Касперського» здатне захищати сервери SharePoint, які надають доступ до даних не тільки з корпоративної мережі. Крім того, був оновлений інтерфейс панелі управління і додана підтримка Microsoft Windows Server 2012.

|