Menu

Сьома версія продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security

Компанія ESET повідомляє про вихід сьомого покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів - ESET Smart Security і ESET NOD32 Antivirus. Завдяки новим функціям, таким як захист від експлойтів, розширений сканер пам'яті, захист вразливостей мережевого протоколу і захист соціальних мереж, дана версія рішень поєднує в собі передову захист від різних видів загроз і легкість у використанні, при цьому споживання системних ресурсів залишається традиційно мінімальним.

 

Cедьмая версия продуктов ESET NOD32 Antivirus и ESET Smart Security
Cедьмая версия продуктов ESET NOD32 Antivirus и ESET Smart Security

Для надійного захисту від подібних видів загроз спеціалісти ESET провели ряд досліджень, в результаті яких в сьомій версії продуктів були реалізовані такі нові функції:

  • Захист від експлойтів запобігає використання вразливостей додатків, при цьому даний модуль виявляє спроби зараження, незалежно від конкретної шкідливої програми, яка намагається заразити комп'ютер. Таким чином, дана функція забезпечує захист від нових, раніше невідомих шкідливих програм, а також «0-денних» загроз.
  • Розширений сканер пам'яті являє собою додатковий рівень перевірки, основною метою якого є виявлення шкідливих програм, які неможливо виявити за допомогою інших методів і технологій перевірки. Знешкоджує ретельно зашифровані загрози, спеціально створені для ускладнення їх виявлення антивірусними рішеннями.
  • Захист вразливостей мережевого протоколу розширює можливості персонального брандмауера в продукті ESET Smart Security, працює на мережному рівні і забезпечує надійний захист від несанкціонованих спроб використання відомих вразливостей мережевих протоколів.

Команда дослідників і розробників ESET приділила особливу увагу не тільки виявлення загроз, але і очищення шкідливих програм. Покращений модуль очищення допомагає користувачам видаляти складні руткіти, для знешкодження яких раніше використовувалися спеціальні інструменти.

У зв'язку зі значним збільшенням кількості спаму та шкідливих програм в соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter, в новій версії продуктів ESET реалізований інструмент для захисту від подібних видів загроз. ESET Social Media Scanner (версія 2) здійснює перевірку профілів користувачів і їх друзів в соціальних мережах на наявність загроз, дозволяючи вибрати вид сканування - автоматичне або на вимогу. Поряд із захистом профілю у Facebook, оновлений інструмент також забезпечує безпеку у популярній соціальній мережі Twitter. Центр безпеки відображає поточний рівень конфіденційності Facebook і Twitter, а також пропозиції змінити налаштування для підвищення рівня приватності. Всі ці вдосконалення є частиною my.eset.com. Створивши обліковий запис на даному порталі ESET, користувач отримує можливість управляти захистом профілів в соціальних мережах, а також захистити необмежену кількість облікових записів, у тому числі своїх друзів і членів сім'ї.

Зазначимо, що згідно з останніми результатами досліджень Harris Interactive, проведеного на замовлення ESET, число повнолітніх користувачів Інтернету, щодня використовують декілька соціальних мереж, постійно зростає. У середньому, користувачі мають як мінімум 2 облікові записи і дві третини з них не помічають здійснення перевірки веб-ресурсів на наявність шкідливого вмісту. У звіті говориться: «Отримання підозрілих повідомлень стало нормою, 4 з 5 користувачів соціальних мереж отримували як мінімум одне, з них 91 % отримали подібні повідомлення у цьому році, в більшості випадків по електронній пошті».

Продукти ESET Smart Security і ESET NOD32 Antivirus офіційно сертифіковані і підтримують ОС Windows 8 і Windows 8.1.

|