Menu

Оновився мобільний антивірус Kaspersky Security для Android і iOS

«Лабораторія Касперського» випустила оновлені версії програми Kaspersky Security для мобільних пристроїв, призначеного для захисту і управління смартфонами і планшетами на платформах Android і iOS, які використовуються в корпоративних мережах. Тепер клієнтські додатки доступні в офіційних магазинах Google Play і Apple App Store. У нових версіях покращена продуктивність програм, а також доданий ряд нових корисних функцій, включаючи повідомлення про перехід працівника в роумінг, автоматичне створення профілів Wi-Fi для Android і ін

Kaspersky Security для мобільних пристроїв дозволяє швидко і безпечно інтегрувати особисті пристрої співробітників в корпоративну мережу, надійно захищати конфіденційну інформацію, що зберігається на таких пристроях, а крім того - віддалено блокувати пристрій і видаляти секретні відомості у разі, якщо пристрій було вкрадено або втрачено.

У нових версіях клієнтських додатків для смартфонів і планшетів на системах iOS і Android фахівці «Лабораторії Касперського» покращили і розширили функціональні можливості. Зокрема, доступність рішення в Google Play і Apple App Store дозволить компаніям централізовано і автоматично оновлювати додатки на пристроях співробітників за допомогою вбудованих в Android і iOS систем оновлення. Співробітники, у свою чергу, при підключенні до корпоративної мережі тепер можуть завантажити і встановити додаток Kaspersky Security для мобільних пристроїв зі звичного джерела, з якого завантажувалося і більшість інших програм на їх пристроях.

Крім того, в додатку для Android з'явилася функція попередження про переході працівника у режим роумінгу. Як тільки смартфон або планшет, захищений рішенням «Лабораторії Касперського», реєструється в гостьовій мережі, адміністратор компанії отримує повідомлення про це. Після цього системний адміністратор або інша відповідальна особа може вжити заходів, які дозволять скоротити витрати компанії: зменшити можливий період синхронізації пристрою, посприяти переходу на більш вигідний тариф і т.д.

Також оновлене додаток для платформи Android отримало можливість автоматичного конфігурування доступу до корпоративної мережі Wi-Fi. Раніше ця функція була доступна тільки у версії програми для iOS. Тепер співробітники, які користуються Android-пристроями, при підключенні до корпоративної бездротової мережі будуть автоматично отримувати потрібні налаштування - ім'я мережі і пароль для доступу до неї. Автоматизація цієї процедури дозволить компаніям прискорити і спростити процес інтеграції пристроїв в корпоративну мережу, скоротити кількість звернень в техпідтримку і в цілому заощадити рерсурсы IT-відділу.

Крім цього, в рішенні для обох мобільних платформ з'явилася нова система відновлення пароля для зашифрованих контейнерів, яка дозволить системного адміністратора допомогти співробітникові відновити втрачений або забутий пароль. Також було суттєво покращено механізми розмежування особистої і корпоративної інформації, що міститься на пристрої користувача, що забезпечує ще більш високий рівень захисту конфіденційних корпоративних даних.

Додаток Kaspersky Security для мобільних пристроїв доступна як у складі комплексної корпоративної платформи Kaspersky Security для бізнесу, так і у вигляді окремого рішення, яке може бути інтегровано в корпоративну мережу незалежно від інших захисних продуктів.

|