Menu

Більше 50% не використовують захисне ПЗ для смартфонів

Більше 50% користувачів смартфонів і планшетів на платформі Android не використовують рішення для захисту від кіберзагроз, такий один з підсумків опитування Kaspersky Consumer Security Risks проведеного по всьому світу аналітичною компанією B2B International спільно з «Лабораторією Касперського» влітку 2013 року. Між тим, Android вже давно є найпопулярнішою платформою не тільки серед звичайних користувачів, але і серед злочинців, прагнуть отримати нелегальний заробіток з допомогою шкідливого ПО.

Более 50% не использует защитное ПО для смартфонов

Глобальна статистика свідчить, що більше третини користувачів смартфонів і планшетів на платформі Android взагалі не використовують рішення для захисту від кіберзагроз. Лише 40% і 42% власників смартфонів і планшетів, які взяли участь в опитуванні, повідомили, що встановили та використовують якесь захисне рішення на своїх пристроях. Інші респонденти вважають за краще використовувати свої гаджети, покладаючись лише на деякі вбудовані функції захисту і власну необачність, або скачувати ПО зі сторонніх джерел, що також може становити небезпеку для мобільного пристрою.

Android вже давно є найпопулярнішою платформою не тільки серед звичайних користувачів, але і серед злочинців, прагнуть отримати нелегальний заробіток з допомогою шкідливого ПО. За даними хмарного сервісу Kaspersky Security Network, 97% всіх існуючих зразків шкідливого ПО для мобільних пристроїв створені під платформу Android. І їх кількість інтенсивно зростає: за 2012 рік фахівці «Лабораторії Касперського» виявили 35 тисяч образів шкідливих програм під цю платформу, а за перші півроку 2013 року - вже понад 47 тисяч.

|