Menu

Нове рішення SAS для боротьби з злочинами

Новий програмний комплекс від компанії SAS дозволяє удосконалити роботу правоохоронних органів,незважаючи на постійне скорочення їх бюджетів,з допомогою управління великими даними. Нова платформа складається з комбінації продуктів SAS Analytics, SAS SecurityIntelligence та технологій безпечного пошуку разом з управлінням даними світового лідера у цій сфері компанії Memex, яка була приобретенакомпанией SASв 2010 році.

Новое решение SAS для борьбы с преступлениями

«Як в розвинених, так і країнах, що розвиваються спостерігається урізання бюджетів правоохоронних органів, знижується їх ресурсне забезпечення», - повідомив Ян Маноча(IanManocha), віце-президентподразделения компанії по Тихоокеанському регіону Близького Сходу і Європі.

«Силовикам проходиться боротися з неймовірно майстерними, глобалізованими і технологічно підкованими злочинцями і терористами. SAS пропонує перше пакетну пропозицію, яке може допомогти правоохоронцям управляти і пов'язувати різні бази даних, проводити пошук у відкритих джерелах інформації і застосовувати аналітичні засоби по роботі з великими даними для того, щоб бути на один крок попереду злочинців, не витрачаючи зайві гроші і час».

Будучи частиною великого пакета, який спрямований на боротьбу з шахрайством, фінансовими злочинами та забезпечення кібербезпеки, нові продукти компанії передбачається использоватьпо чотирьох основних напрямках - забезпечення правопорядку, національна безпека, fusion-центри і прикордонний контроль:

- SASforLawEnforcement - допомагає правоохоронцям боротися із злочинцями і терористами більш ефективно, покращує безпеку працівників і забезпечує узгодженість їх дій, знижуючи таким чином витрати.

- SASforIntelligenceManagement - полегшує роботу організації по роботі з надходить інформацією, дозволяє контролювати і проводити аудит її використання в ході життєвого циклу організації.

- SASforFusionCenters - решениекомпаниидлямежведомственныхинформационных центрів, консолидируетданныеразныхформатовизразличныхисточников, создаваяединый погляд на одержувану інформацію для запобігання терористичної та іншої злочинної діяльності.

- SASforBorderManagement - рішення для прикордонних або митних служб, яке дозволяє ідентифікувати мандрівників і вантажі, що представляють високі ризики, не зачіпаючи при цьому інтереси легальних туристів.

|