Menu

Infosecurity Russia 2013 - для фахівців з ІТ-безпеки

Традиційно наприкінці вересня в Москві проводилася щорічна, десята за рахунком виставка InfoSecurity Russia 2013. Кореспондент видання СНІР Україна Дмитро Ходорів відвідав даний захід і взяв безпосередню участь у його роботі.

Infosecurity Russia 2013 – для специалистов по ИТ-безопасности

Після урочистої церемонії відкриття виставки високими гостями з державних структур та представників організаторів, робота з відвідувачами продовжилася в конференц-залах павільйону. Конференції та круглі столи, доповідачами на яких стали кращі професіонали у відповідних галузях, були присвячені сучасним тенденціям розвитку інформаційної безпеки в Росії, використанню хмарних технологій, забезпечення безпеки платіжних транзакцій, роботі з персональними даними, мобільної безпеки. Також вперше в Росії пройшла міжнародна конференція «Кіберзлочинність та цифрова криміналістика», участь в якій було платним, доповідачами на ній стали представники провідних світових університетів з ПАР, ОАЕ, Великобританії, Південної Кореї, США, Німеччини, Австрії та інших країн. Крім цього на виставці працювала демонстраційна зона для функціонального тестування міжмережевих екранів, спонсором якої компанія Check Point Software Technologies Ltd.

Infosecurity Russia 2013 – для специалистов по ИТ-безопасности

На виставці свої рішення і послуги представляли близько 70 компаній, серед них була присутня велика кількість інтеграторів, дистриб'юторів різних рішень, видань у сфері ІТ. На стендах компаній без перерв проводилися доповіді, присвячені презентацій нових продуктів, застосування тих чи інших засобів захисту інформації, питань сертифікації, технічної підтримки і т.д.

Infosecurity Russia 2013 – для специалистов по ИТ-безопасности

Одним з найбільш відвідуваних місць на виставці став стенд компанії «Оксиджен Софтвер», фахівці якого розробили досить цікаве програмне забезпечення під назвою «Мобільний криміналіст». Дане рішення дозволяє отримати максимальну кількість інформації з телефонів, смартфонів, планшетів та інших персональних пристроїв. Інформація надається в структурованому за типами даних у вигляді, зручному для аналізу. Проводиться аналіз списку контактів, журналу дзвінків, повідомлення, нотатки календаря, фотографії і відеоролики, в більш складних пристроях - логіни і паролі для доступу до різних сервісів і додатків, журнали відвідування сайтів в Інтернеті і т.д. Саме «Мобільний криміналіст» першим отримав повний і безпечний доступ до файлової структурі пристроїв на Android OS. Всього в програмі підтримується більше 6800 моделей мобільних телефонів. Рішеннями компанії користуються урядові установи, поліція, армія, митні і податкові служби та інші державні та приватні компанії в 50 країнах світу.

Окремо варто відзначити розділ ділової програми Foresight 2020. В рамках виставки відбувся ряд заходів, завдяки яким відвідувачі змогли дізнатися про останні прогнози розвитку інформаційної безпеки в Росії та світі, заглянути в майбутнє і подискутувати про технології та загрози, які випереджають час.

|