Menu

Представлена нова версія Dr.Web 9.0 для Windows

Компанія «Доктор Веб» випускає дев'яту версію продуктів Dr.Web Security Space і Антивіруса Dr.Web для захисту комп'ютерів під управлінням ОС Windows.

У версії Dr.Web 9.0 для Windows реалізований цілий ряд нововведень, завдяки яким посилено захист від найбільш актуальних новітніх загроз. Новий поведінковий аналізатор Dr.Web дозволить оперативно виявляти новітні модифікації троянців сімейства Trojan.Encoder, забезпечено захист даних від пошкодження шкідливим ПЗ, удосконалено виявлення відомих загроз, прихованих під новими пакувальниками. Поліпшення в файловому монітор SpIDer Guard і хмарному сервісі Dr.Web Cloud дозволили значно знизити навантаження на систему і зробити роботу антивіруса ще більш непомітною. Нові технології захисту Dr.Web версії 9.0 для Windows забезпечать безпечну роботу в інтернет-пошуковиках і обмін інформацією за допомогою «месенджерів», а завдяки змінам у брандмауер Dr.Web необхідність створення нових правил користувачем буде скорочена до мінімуму.

Нове. Поведінковий аналізатор Dr.Web Process Heuristic - ефективний захист від новітніх невідомих загроз. Майже 90% реальних загроз, що докучають користувачам, - це різні троянці: сімейства Winlock, Encoder, Inject, Exploit сьогодні на слуху не тільки в Росії, але і далеко за її межами. Алгоритми їх детектування засобами технології Dr.Web Process Heuristic базуються на багаторічних знаннях про поведінку представників різних груп шкідливих програм в системі, що дозволяє практично миттєво нейтралізувати загрозу, - до того, як комп'ютера і його користувачеві може бути завдано серйозної шкоди. Завдяки схожості поведінки багатьох шкідливих програм Dr.Web Process Heuristic виявляє ті з них, які ще невідомі Dr.Web, - зокрема, нові модифікації Trojan.Encoder і Trojan.Inject.

Нове. Захист даних від пошкодження - реальна можливість врятувати цінні файли. На випадок якщо хвороба все ж встигне «погосподарювати» у системі передбачений механізм захисту даних від пошкодження: користувач може завчасно вибрати потрібні каталоги і створити захищені копії містяться в них даних з можливістю подальшого відновлення з цих копій. Надалі технологія захисту від втрати даних дозволяє зберігати зміни, які були внесені в оригінальні файли - через певний заданий користувачем часовий інтервал або вручну, по команді. Звертаємо увагу користувачів на те, що ця функція не замінює собою повноцінне резервне копіювання, а є однією з технологій захисту від загроз, виявлених поведінковим аналізатором Dr.Web: тепер ви зможете самостійно відновити дані, пошкоджені до моменту спрацьовування Dr.Web Process Heuristic, без необхідності звернення до служби технічної підтримки «Доктор Веб».

Нове. Унікальний комплексний аналізатор упакованих загроз - ефективне виявлення відомих шкідливих об'єктів, прихованих під новими пакувальниками. Ця технологія використовує поведінковий аналізатор Dr.Web Process Heuristic і дозволяє в реальному часі при початку активності шкідливого процесу розпізнати його вже наявними сигнатурними записами Dr.Web. Це значно підвищує рівень детектування нібито «нових» загроз, які можуть бути вже відомі вірусної базі Dr.Web, але упаковані новим способом в розрахунку на те, що антивірус їх не розпізнає.

Покращено. Підвищена швидкість антивірусного сканування - завдяки оптимізації SpIDer Guard і Dr.Web Cloud. За рахунок кардинально переробленої внутрішньої підсистеми перевірки у файловому монітор SpIDer Guard була підвищена продуктивність Dr.Web на машинах з інтенсивним файловим потоком (що особливо актуально при скачуванні файлів з торрент - і шарінг-трекерів, компіляції та рендерінгу). Також з метою збільшення швидкодії був перероблений «хмарний» сервіс Dr.Web Cloud, який при спробі переходу користувача на веб-сайти відправляє URL на сервери компанії «Доктор Веб» для перевірки в режимі реального часу.

Нове. Нова система повної перевірки будь-якого трафіку - перекриття всіх шляхів для проникнення вірусів на комп'ютер через Інтернет. Перевірка трафіку (в тому числі зашифрованого) проводиться по всіх протоколах, підтримуваним компонентами SpIDer Mail і SpIDer Gate, по всіх портів - зміна порту передачі не дозволить уникнути перевірки. Реалізована функціональність «Безпечний пошук»: при роботі в пошукових системах Google, Yandex, Yahoo!, Bing, Rambler в результатах пошуку відображаються тільки безпечні сайти. При цьому небезпечний контент відсіюється силами і параметрами самого пошукача. Також забезпечено захист спілкування в таких популярних сервісах миттєвих повідомлень Mail.Ru Agent, ICQ та Jabber: трафік фільтрується, посилання, що ведуть на шкідливі і фішингові сайти, вирізаються з повідомлень, проводиться антивірусна перевірка пересилаються вкладень. Передача потенційно небезпечних з точки зору Dr.Web вкладень блокується.

Нове. У версії 9.0 Батьківський контроль дозволяє блокувати зміна системного часу і часового поясу, що не дозволить дитині користуватися комп'ютером в несанкціоноване батьками час. Також за допомогою цього модуля тепер можна заборонити відправку завдань на принтер, що забезпечить захист від несанкціонованого друку конфіденційних документів або витрачання паперу і картриджа.

Нове. Блокування доступу до «піратським» сайтів - захист інтересів правовласників контенту. Компонент SpIDer Gate тепер може за бажанням користувача блокувати доступ до інтернет-ресурсів, поширює неліцензійний контент.

Користувачеві Dr.Web видається попередження про неможливість переходу на «піратський» ресурс і пропонується перейти на сайт правовласника. Список сайтів з піратським контентом буде поповнюватися на прохання правовласників.

Нове. Оновлений брандмауер Dr.Web - максимальна зручність використання. Якщо раніше брандмауер функціонував на підставі встановленої бази додатків і заданих користувачем правил, то тепер він використовує дані, згідно з якими програми можуть бути визначені як довірені (легітимні з погляду Dr.Web). Такі програми можуть з'єднуватися з будь-якою адресою і з будь-якого порту. Нова організація роботи брандмауера зводить до мінімуму кількість питань, які програма задає користувачеві під час налаштування параметрів роботи.

|