Menu

На український ринок виходять Kaspersky Internet Security 2013 і Антивірус Касперського 2013

«Лабораторія Касперського» представляє на українському ринку нові версії флагманських продуктів для домашніх користувачів: оптимального захисного рішення Kaspersky Internet Security 2013 і Антивірус Касперського 2013, рішення для базової захисту комп'ютера.

На украинский рынок выходят Kaspersky Internet Security 2013 и Антивирус Касперского 2013
Інтернет-транзакції стали невід'ємною частиною сучасної цифрової середовища поряд із завантаженням медіафайлів і спілкування в соціальних мережах. По всьому світу 77% користувачів роблять покупки через Інтернет, а 69% регулярно працюють з системами онлайн-банкінгу - такі дані були отримані в ході дослідження, проведеного спеціально для «Лабораторії Касперського». В Україні, наприклад, за допомогою ПК і ноутбуків покупки через Інтернет здійснюють 55% користувачів (77% глобально). Що ж стосується онлайн-банкінгу, то в Україні цією послугою вже користуються 39% користувачів.

Згідно з прогнозами IDC в 2012 році буде здійснено більше 1 мільярда онлайн покупок на загальну суму понад 1,2 трильйона доларів. У сформованих умовах зростання онлайн платежів супроводжується зростанням активності шахраїв, а користувачі все частіше переживають за збереження своїх даних.

В оновленому Kaspersky Internet Security 2013 застосовано кілька абсолютно нових технологій для боротьби з найбільш поширеними і складними погрозами, націленими на особисті дані і банківські рахунки користувача. Найважливіші з них - унікальні технології «Безпечні платежі» і «Автоматичний захист від експлойтів».

Технологія «Безпечні платежі» передбачає широкий набір методів захисту при проведенні фінансових операцій через Інтернет. У число таких входять онлайн-покупки, робота з електронними системами платежів, наприклад, Яндекс.Деньги, а також доступ до банківського рахунку з комп'ютера. Ця нова функція доступна в продукт Kaspersky Internet Security 2013, забезпечує вдосконалену захист самого широкого кола онлайн транзакцій. Функція автоматично включається при відвідуванні найбільш популярних платіжних і банківських сайтів, перевіряє достовірність сайту самої платіжної системи, а також стан безпеки комп'ютера користувача. Функція також пропонує відкрити сайт у спеціальному захищеному режимі, в якому контролюється доступ інших програм і процесів до що передаються даними, забезпечуючи їх захист від крадіжки.

«Віртуальна клавіатура», призначена для захисту найбільш цінних конфіденційних даних від клавіатурних шпигунів при роботі в режимі «Безпечні платежі», отримала підкріплення у вигляді ще однієї технології під назвою «Захист введення даних з апаратної клавіатури - у ній використовується спеціальний драйвер для запобігання реєстрації натискань клавіш шкідливими програмами при введенні даних з звичайної клавіатури. Для захисту користувачів від фішингу до складу обох продуктів входить модуль «Анти-фішинг». У число його функцій входить автоматичне оновлення і поліпшене евристичне виявлення сайтів, на яких зловмисники намагаються вкрасти паролі та інші цінні дані користувача. До складу Kaspersky Internet Security 2013 також входить нове ядро анти-спаму, що забезпечує надійне виявлення небажаних листів електронною поштою.

Технологія «Автоматичний захист від експлойтів» розроблена для протидії загрозам, що входять у число найбільш складних і небезпечних - тих, що використовують невідомі або незакриті уразливості в популярних програмах. Технологія дозволяє захистити користувачів продуктів «Лабораторії Касперського» від подібних експлойтів, у тому числі які використовують так звані уразливості нульового дня. Технологія Автоматичного захисту від експлойтів» створено на основі досвіду «Лабораторії Касперського» в області IT-безпеки і дозволяє виявити несанкціоновані дії експлойта, не порушуючи нормальну роботу потенційно вразливою програми, такий як браузер, додаток для перегляду документів і т.п.

На украинский рынок выходят Kaspersky Internet Security 2013 и Антивирус Касперского 2013
В основі оновленого Kaspersky Internet Security 2013 і Антивіруса Касперського 2013 лежить нове антивірусне ядро, що забезпечує більш високу якість виявлення всіх видів шкідливих програм, включаючи найскладніші зразки. Зокрема, в новому ядрі реалізовані конкретні методи, що підвищують ефективність боротьби з комплексними та цільовими погрозами шляхом нейтралізації спроб впровадити шкідливий код в ключові системні процеси. В той же час в нових продуктах оновлення баз стали швидше і менше розміром завдяки тому, що певні частини антивірусних баз перенесені в «хмара».

Kaspersky Internet Security 2013 і Антивірус Касперського 2013 мають оновлений інтерфейс, розроблений з урахуванням потреб користувачів. Від установки до головного вікна і налаштувань програми нові продукти «Лабораторії Касперського» зручні і прості в користуванні, з меншою кількістю кліків миші і спливаючого меню. Обидва продукти дозволяють виконувати тонку настройку, яка відповідає потребам або перевагам досвідчених користувачів. Процес установки також прискорений і тепер включає менше етапів.

Kaspersky Internet Security 2013 і Антивірус Касперського 2013 вже надійшли в продаж. Захисні рішення можна буде придбати в магазинах, а також у вигляді електронної ліцензії у партнерів «Лабораторії Касперського» та на сайті www.kaspersky.ru. Ціна на продукти не зміниться і складе 486,20 і 340,20 гривень на 2 ПК на 1 рік відповідно.

|