Menu

Оновлені рішення Kaspersky для захисту Windows

«Лабораторія Касперського» оновила захист для домашніх користувачів ПК. У нових Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв фахівці компанії серйозно поліпшили існуючі технології.

Обновленные решения Kaspersky для защиты Windows

Нові версії Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Internet Security розроблені у відповідності зі зростаючими вимогами до безпеки з боку користувачів. Обидва продукти отримали унікальну антивірусну технологію «Мета-сканер», яка сканує файли на наявність фрагментів шкідливого коду, характерних для програм-експлойтів. «Мета-сканер» призначений, насамперед, для пошуку і блокування самих нових і найбільш небезпечних загроз, дані про яких можуть бути відсутні в антивірусних базах.

Завдяки новій технології «Захист від програм блокування екрану» в Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Internet Security блокувальники більше не є загрозою. Якщо користувач, чий комп'ютер захищений одним з двох нових рішень «Лабораторії Касперського», побачить на екрані повідомлення про блокування ПК з вимогою викупу, йому потрібно буде просто натиснути комбінацію клавіш, після чого захист від програм блокування екрану знайде і видалить шкідник, повністю відновивши працездатність комп'ютера.

Ще одним важливим нововведенням у свіжій версії Kaspersky Internet Security став інтелектуальний Режим безпечних програм». Технологія здійснює захист комп'ютера, дозволяючи запуск лише тих програм, які визнаються довіреними. Завдяки багаторівневій системі перевірки легітимності програм та інтелектуальній системі адаптації під конкретного користувача цей режим в змозі забезпечити високий рівень безпеки.

Нові Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Internet Security в мінімальних обсягах споживають обчислювальні ресурси ПК, а також повністю сумісні з ОС Windows 8. Крім того, в нових продуктах поліпшений користувальницький інтерфейс.

|