Menu

ESET оновила Mobile Security для Android

ESET обновила Mobile Security для Android
ESET обновила Mobile Security для Android

У новому поколінні рішення реалізовано більш ефективне сканування, антифішинг модуль і повністю оновлений користувальницький інтерфейс.

Основні функції та переваги:

  • Посилена антивірусний захист і покращений процес сканування - ESET Mobile Security є одним з небагатьох продуктів для захисту мобільної платформи Android, який з допомогою передових технологій здатний виявляти як відомі, так і невідомі види загроз, в тому числі нещодавно виявлені загрози, які використовують уразливість Android Master Key. Реалізована в новій версії продукту, можливість визначення глибини сканування (швидке/смарт/глибоке), а також функції здійснення запланованої і фонової перевірки забезпечують ще більш якісне виявлення і високу продуктивність.
  • Новий інтерфейс користувача - інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, розроблений спеціально для роботи на планшетах як вертикальної, так і горизонтальної орієнтації.
  • Майстер запуску і Протикрадій модуля - забезпечує швидку і зручну настройку параметрів.
  • Фільтрація дзвінків і SMS-повідомлень - блокує SMS-повідомлення та дзвінки в заданий час.
  • Аудит безпеки - здійснює моніторинг встановлених додатків, включаючи відстеження місцезнаходження, доступ до контактів та процеси покупки всередині додатків, щоб закрити можливі уразливості безпеки.
  • Оновлений модуль захисту від фішинг-атак і вбудовані функції USSD-контролю - захищає від фішингових та інших видів шкідливих атак, вироблених з допомогою шкідливих SMS-повідомлень, QR-кодів або URL-посилань.
  • Безкоштовні і преміум функції, доступні на Google Play - при завантаженні програми з офіційного ресурсу Android App Store користувачам безкоштовно доступні певні функції продукту ESET Mobile Security для Android протягом необмеженого періоду. Для повної і комплексної захисту від різних видів загроз користувачам необхідно оновити продукт до повної версії безпосередньо з програми ESET Mobile Security для Android.
|