Menu

Кожна п'ята фишинговая атака спрямована на банки - Лабораторія Касперського

Каждая пятая фишинговая атака направлена на банки – Лаборатория Касперского

Кожна п'ята фишинговая атака, зареєстрована в період з травня 2012 року по квітень 2013 року, була спрямована на банки та фінансові організації. Таким чином, в цілому 20,64% всіх фішингових атак за цей час випробували на собі фінансові веб-ресурси. До таких висновків прийшли фахівці «Лабораторії Касперського» в ході дослідження «Еволюція фішингових загроз», проведеного на основі даних з хмарного сервісу Kaspersky Security Network.

Результати дослідження «Лабораторії Касперського» побічно підтверджується і самими банками. Так, за підсумками глобального опитування, проведеного навесні цього року аналітичним агентством B2B International спільно з «Лабораторією Касперського», близько 37% банків зазнали фішинговим атак хоча б один раз за останні 12 місяців.

Пильну увагу зловмисників до банків та сфері інтернет-торгівлі не дивно. Так, якщо шахраї підробляють сторінки, наприклад, пошукових або поштових сервісів, то вони можуть отримати нелегальний заробіток, продавши персональні дані жертв таких атак. Якщо ж кіберзлочинці підробляють сторінки самих систем онлайн-банкінгу або популярних інтернет-магазинів, то вони, як правило, відразу отримують гроші.

Не попастися на гачок фішерів допомагають захисні рішення, до складу яких входять технології, які забезпечують безпеку всіх операцій в системах онлайн-банкінгу.

|