Menu

Kaspersky Internet Security для Android

«Лабораторія Касперського» повідомляє про старт продажів Kaspersky Internet Security для Android в Україні - захисного рішення для смартфонів і планшетів під управлінням Android. Для зручності користувачів захисні рішення для різних гаджетів на платформі Android об'єднані в один продукт, оптимізований для роботи на кожному з цих пристроїв. Замінюючи два окремих рішення (Kaspersky Mobile Security і Kaspersky Tablet Security), новий продукт надає ефективні інструменти для керування захистом і реагування на виявлені загрози.

Kaspersky Internet Security для Android

Смартфони і планшети все частіше стають мішенню для кіберзлочинців. За даними «Лабораторії Касперського», продовжується стрімке зростання числа загроз для платформи Android: 99,9% виявлених нових мобільних зловредів в I кварталі 2013 року націлені на цю ОС. Крім того, компактні і легкі пристрої легко втратити, а разом з ними і всі збережені на них дані. Щоб забезпечити ще більш просунуту всебічну захист смартфонів і планшетів, «Лабораторія Касперського» створила Kaspersky Internet Security для Android.

Новий Kaspersky Internet Security для Android представляє собою рішення з єдиним установлювальним пакетом, який в залежності від параметрів пристрою, автоматично активує доступні користувачеві функції і надає зручний інтерфейс для управління ними. Інтерфейс Kaspersky Internet Security для Android, виконаний в стилі захисних засобів «Лабораторії Касперського» для домашніх користувачів. У ньому з'явився екран статусу захисту пристрою, де централізовано відображаються всі виявлені проблеми і пропонується максимально простий і швидкий метод їх вирішення.

У новому рішенні Kaspersky Internet Security для Android залишається такою ж безкоштовний базовий функціонал, як і у його попередників: «Перевірка на вимогу», функція «Анти-Злодій», і «Фільтрація викликів і SMS» (для захисту смартфонів).

Kaspersky Internet Security для Android

В повну версію продукту включені найсучасніші захисні технології, в тому числі проактивні та хмарні, використовують Kaspersky Security Network. Для зручності власників гаджетів передбачено автоматичне сканування і захист у реальному часі. Нова функція «SMS Анти-Фішинг» захищає власника смартфона від небезпечного SMS-спаму і спроб шахрайства, перевіряючи всі посилання надходять текстових повідомленнях.

Новий Kaspersky Internet Security для Android доступний для українських користувачів на офіційному сайті www.kaspersky.ru. Вартість повнофункціонального рішення складе 100 гривень, що робить якісний захист доступною кожному власнику пристроїв на ОС Android. Користувачі, у яких вже встановлено один із продуктів - Kaspersky Mobile Security або Kaspersky Tablet Security - зможуть без праці перейти на Kaspersky Internet Security для Android в межах строку дії ліцензії. Нове рішення дозволить захистити один гаджет на платформі Android протягом року. Крім того, рішення входить до складу Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв 2014 - продукт для захисту декількох пристроїв на різних операційних системах.

|