Menu

Розроблено антивірусне ПЗ для UEFI

 

Разработано антивирусное ПО для UEFI

По мірі ускладнення механізмів роботи шкідливих програм, виникають нові загрози безпеки інформаційних систем, які традиційні засоби захисту відобразити не в змозі. Одну з найсерйозніших небезпек для комп'ютерів створюють сьогодні буткиты і руткіти - шкідливі програми, які завантажуються до операційної системи або на ранніх стадіях її роботи і приховують свою присутність від систем антивірусного захисту.

У той же час заміна стандарту інтерфейсу завантаження BIOS (Basic Input/Output System) на UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) відкриває виробникам програмного забезпечення можливість впроваджувати захисні рішення на апаратному рівні. Саме цією можливістю і скористалася «Лабораторія Касперського», створивши перший, і поки єдиний у світі антивірусний продукт, сумісний з UEFI.

Антивірус Касперського для UEFI дозволяє перевіряти файли, що використовуються в процесі завантаження операційної системи та забезпечує захист від функціонування шкідливого коду на даному етапі. Рішення використовує потужні сучасні технології антивірусного захисту «Лабораторії Касперського», детектируя наявність навіть самих «хитрих» шкідливих програм в завантажувальних файлів. Нове рішення призначене в першу чергу для організацій, що пред'являють до питань інформаційної безпеки підвищені вимоги, зокрема, для державних, силових, фінансових структур, компаній, що займаються розробкою інноваційних технологій, підприємств енергетичного та промислового сектору, і багатьох інших.

|