Menu

Клієнти компаній теж можуть постраждати через витоку корпоративних даних

Втрата конфіденційних даних може завдати шкоди не тільки самої компанії та її співробітників, але і клієнтам.
Клиенты компаний тоже могут пострадать из-за утечки корпоративных данных

За результатами дослідження, проведеного B2B International, найбільш часто відбувається втрата інформації, що містить відомості про клієнтів, а також фінансових даних (36% випадків). Далі з невеликим відривом йдуть дані про співробітників, крадіжка або втрата яких спостерігається в 31% випадків.

Причиною витоку конфіденційної інформації можуть стати як зовнішні, так і внутрішні чинники. 35% IT-фахівців підтвердили, що в їхніх компаніях втрата даних сталася в результаті зараження вірусами - це одна з найбільш поширених зовнішніх загроз. На другому місці рейтингу найбільш поширених причин витоків - атаки з використанням електронної пошти (21%), а на третьому - фішинг (17%). Що стосується внутрішніх загроз, втрата важливих даних найчастіше буває зумовлена наявністю вразливостей в програмному забезпеченні, що використовується в компанії (25%).

Що стосується витоку даних з мобільних пристроїв, то 23% опитаних вказали в якості причини витоку втрату телефону або планшета співробітниками, а 15% - крадіжку мобільного пристрою. В 13% випадків важлива інформація потрапляла в чужі руки через недбалість - приміром, у результаті відправлення поштових повідомлень або СМС на невірні електронні адреси та номери.

|