Menu

Касперський розробив технологію, що прискорює роботу ПК

«Лабораторія Касперського» отримала патент на прогресивну технологію оптимізації використання обчислювальних ресурсів комп'ютера. Патент №2475819, виданий Федеральної служби по інтелектуальній власності, описує метод виявлення і видалення гілок реєстру, файлів, процесів та інших об'єктів, які використовують системні ресурси, але при цьому не несуть payload.

 

Касперский разработал технологию, ускоряющую работу ПК

На будь-якому комп'ютері корпоративної або домашньої мережі з часом скупчуються тимчасові файли, всілякі списки останніх виконаних операцій, протоколів, вміст пам'яті ядра або всієї операційної системи і т.п. Вони витрачають обчислювальні ресурси комп'ютера (наприклад, місце на диску), не приносить користі, а іноді і просто сповільнюють його роботу. При цьому операційна система не надає стандартних засобів для видалення всього обсягу подібного «сміття». Вирішити цю проблеми покликаний описаний у патенті метод «Лабораторії Касперського».

Технологія аналізує всі невикористовувані об'єкти, що впливають на продуктивність системи, після чого виявляє і видаляє ті, які навантажують систему найбільше і при цьому не потрібні користувачеві в даний момент - тобто не беруть участь в роботі програм, які він використовує.

Варто зазначити, що від роботи даної технології, в першу чергу, виграють не найсучасніші комп ’ ютери з великою кількістю додатків, на яких можна домогтися приросту швидкості в десятки відсотків.

В область завдань, вирішити які допомагає технологія, зокрема, входить оптимізація використання оперативної пам'яті і дискового простору, а також допомогу адміністратору при проведенні профілактичного обслуговування комп'ютерів, що особливо актуально для корпоративних мереж.

Ще до отримання патенту технологія з успіхом була реалізована в лінійці захисних продуктів Kaspersky Internet Security, Kaspersky CRYSTAL і в корпоративних рішеннях Kaspersky Security для бізнесу і Kaspersky Security для віртуальних середовищ, а також у безкоштовної утиліти Kaspersky Virus Removal Tool.

|