Menu

Більшість компаній недостатньо захищають свої смартфони і планшети

Лише чверть компаній у всьому світі (28%) впровадили у своїх корпоративних мережах спеціалізовані засоби захисту і управління мобільними пристроями (Mobile Device Management) у повній мірі.

Большинство компаний недостаточно защищают свои смартфоны и планшеты
До такого невтішного висновку прийшли експерти «Лабораторії Касперського» за підсумками міжнародного дослідження, проведеного спільно з компанією B2B International в кінці 2012 року. Трохи більше світових компаній (32%) ввели окрему політику безпеки спеціально для смартфонів і планшетних ПК. І лише 28% світових компаній прийняли рішення на користь комплексної технології з управління мобільними пристроями - Mobile Device Management (MDM).

Кількість мобільних пристроїв, як корпоративних, так і особистих, які співробітники компаній по всьому світу використовують в робочих цілях, зростає буквально щодня. Тільки 9% організацій, керуючись міркуваннями безпеки, готові повністю заборонити співробітникам використовувати особисті смартфони для виконання робочих завдань. З іншого боку, 29% компаній надають співробітникам необмежений доступ до даних в корпоративній мережі через мобільні пристрої.

«Використання смартфонів і інших мобільних гаджетів дає конкурентну перевагу будь-якої сучасної компанії, оскільки її працівники стають більш гнучкими і можуть вирішувати робочі завдання, знаходячись практично в будь-якому місці і в будь-який час. Однак поява нових пристроїв в корпоративної інфраструктури і вимагає нових підходів до забезпечення IT-безпеки. Нехтування цим загрожує компанії позбавленням важливих даних, будь то в результаті вірусного зараження, втрати або крадіжки самого пристрою», - розповідає Костянтин Худяков, керівник групи розвитку систем керування, продуктів для мобільних платформ і віртуальних середовищ «Лабораторії Касперського».

Більш докладна інформація про загрози для бізнесу, захисних технології і можливості корпоративних рішень «Лабораторії Касперського» доступна на www.kaspersky.ru/business-security.

|