Menu

Захисне рішення KNOX для Android-планшетів і смартфонів

Компанія Samsung представила захисне рішення KNOX, призначений для смартфонів і планшетів на базі Android.

 

Защитное решение KNOX для Android-планшетов и смартфонов

Назва KNOX, як запевняють західні видання, запозичене Samsung для свого захисного Андроїд-рішення від Форт Нокс (Fort Knox) - знаменитої військової бази США, де знаходиться сховище золотого запасу країни, що вважається одним з найбільш надійних і неприступних у світі. Відповідно і програмне рішення KNOX повинно забезпечити вкрай високий рівень захисту даних на мобільний пристроях з ОС від Google.

KNOX використовує контейнерну технологію захисту інформації та, виконуючи шифрування на рівні файлової системи, дозволяє повністю ізолювати особисті дані на смартфонах або планшетів від корпоративних. При цьому, доступ до інформація "в роботі" може бути здійснений віддалено.

Samsung пропонує KNOX, в першу чергу, для бізнес-сегмента і орієнтує новинку на стратегію Bring Your Own Device, коли співробітники працюють на своїх пристроях, а не на виданих їм організацією. У цьому плані, зазначає портал Ubergizmo, у південнокорейської компанії і KNOX великі перспективи. По-перше, частка пристроїв і платформ Blackberry (традиційно вважалася "королем офісу") на корпоративному ринку в останні кілька років постійно знижувалася, у той час як частка Samsung і Андроїд тут, навпаки, тільки росла. Безвідносно корпоративного ринку про переваги Samsung і Андроїд над іншими ОС і пристроями, взагалі, зайве говорити.

По-друге, успіхам KNOX повинна допомогти простота його застосування: дане рішення входить в бізнес-програму Samsung for Enterprise (SAFE) і, будучи реалізованим на одному пристрої з сертифікатом SAFE, не вимагатиме ресертификации на сумісних пристроях. З іншого боку, завдяки технології пакетної, KNOX не вимагатиме від розробників стороннього пз серйозно модифікувати їх продукт.

Samsung планує реалізувати підтримку KNOX спочатку на флагманських пристроях лінійки Galaxy. Імовірно, що мова йде про смартфонах рівня Galaxy SIII, Galaxy SIV та Galaxy Note II. Між тим, конкретні моделі і терміни початку застосування KNOX поки не називаються.

|