Menu

IDC IT Security Roadshow 2013: Безлад у безпеки - джерело загрози

20 лютого відбулася одинадцята щорічна конференція з інформаційної безпеки IDC IT Security Roadshow 2013 під девізом «Security Розтягаються - A Threat in Itself»

IDC IT Security Roadshow 2013: Беспорядок в безопасности – источник угрозы
Захід зібрав близько 250 представників замовників з фінансової сфери, урядових установ, фахівців у сфері інформаційної безпеки, журналістів, а також всіх тих, кому небайдужі проблеми безпеки IT.

Вітальне слово на початку засідання вимовив региональный менеджер по Україні компанії IDC Володимир Поздняков. Після нього з доповіддю виступив провідний аналітик ринків програмного забезпечення IDC Росії і країн СНД Віктор Циганков, який повідомив про поточні тенденції на ринку інформаційної безпеки, нових загроз і нових рішеннях.

Платиновим партнером конференції виступила компанія Oracle, представник який Наталія Кусова розповіла про специфіку управління обліковими записами і правами доступу до корпоративних інформаційних системах з використанням продукту Oracle Identity Manager 11G R2.

Інтерес до забезпечення інформаційної безпеки підігрів доповідь керівника відділу технічного позиціонування Лабораторії Касперського Володимира Заполянського про те, як на початку січня 2013 року співробітники лабораторії детектировали новий вірус-шпигун під назвою Red October. Вірус відрізняється тим, що він шпигує за урядовими, дипломатичними і військовими установами різних країн. Виявити вірус допоміг новий модуль - Proactive defense module, який використовується в нових версіях антивірусів.

Дмитро Воронков, консультант з безпеки компанії Check Point Software Technologies, надав інформацію про основні, згідно з проведеним дослідженням компанією, погрози 2012 року і про те, як не постраждати в 2013 році. Дослідження торкнулося близько 900 компаній, було досліджено 1494 шлюзу і воно показало, що в більш ніж половині пристроїв з доступом до Інтернету були виявлені випадки завантаження шкідливого пз з ботнет-мереж, в 54 % випадків у компаніях спостерігалися витоку конфіденційної або персональної інформації.

Наступні доповіді від представників компаній «Інфосистеми Джет», «InfoWatch», «Canon Україна» і «Symantec Україна» лише зміцнили всіх присутніх у тому, що загроз безпеки стає більше і вони стають все хитрішими, і для їх запобігання необхідно вибудувати чітку структуру інформаційної безпеки компанії.

|