Menu

VASCO оголосила про вихід віртуальної версії IDENTIKEY

Компанія VASCO Data Security International анонсувала віртуальну версію IDENTIKEY Virtual, яка доповнить лінійку серверів IDENTIKEY для забезпечення безпеки віддаленого доступу.

VASCO объявила о выходе виртуальной версии IDENTIKEY
IDENTIKEY Virtual дозволить клієнтам вибрати модель впровадження, яка найкращим чином впишеться в їх існуючу інфраструктуру. Віртуальне пристрій забезпечує таку ж безпеку і функціональність, як апаратні рішення лінійки IDENTIKEY. І в теж час нове рішення дозволяє використовувати переваги віртуалізації, такі як економія на залозі, швидкість розгортання і запуску, простота керування політиками через веб інтерфейс. Віртуальна версія підходить для організацій, які розробили стратегію віртуалізації і хочуть перенести свою інфраструктуру безпеки у віртуальне середовище.

Рішення перевіряє генеруються за допомогою DІGІPASS одноразові паролі та електронні підписи для безпечного віддаленого доступу до корпоративних мереж і веб додатків, забезпечуючи високий рівень захисту і дозволяючи відмовитися від слабких статичних паролів. Пристрій підтримується всіма популярними платформами віртуалізації.

Віртуальне пристрій доповнить існуючу лінійку рішень IDENTIKEY, яка включає:

  • IDENTIKEY Server Authentication - надійний повнофункціональний сервер для централізованої аутентифікації
  • IDENTIKEY Federation Server - серверне пристрій для самих складних систем управління ідентифікацією і аутентифікацією
  • IDENTIKEY Appliance - фізичний сервер з передвстановленим IDENTIKEY Server Authentication

IDENTIKEY Virtual Appliance буде доступний для замовлення в середині лютого.

|