Menu

Експертиза комп'ютерних інцидентів: нова послуга від Dr.Web

Компанія «Доктор Веб» повідомляє про початок надання нової послуги - експертизі. Вона стане в нагоді в разі виникнення ознак вчинення кіберзлочинів з використанням шкідливого або потенційно шкідливого ПО, які заподіяли збиток організації.

 

Экспертиза компьютерных инцидентов: новая услуга от Dr.Web

Подібна перевірка дозволить встановити причини й механізми події, виявити ступінь передбачуваної відповідальності осіб, причетних до інциденту. Після цього фахівці нададуть необхідні технічні та організаційно-правових рекомендації для усунення наслідків.

 

Сьогодні, коли жертвами атак кіберзлочинців все частіше стають компанії малого та середнього бізнесу, банки і фінансові структури, органи державної влади та інші організації, і збиток від злочинів обчислюється мільйонами, дуже важливим стає не тільки припинити шахрайські дії, але і дати правильну оцінку того, що сталося, спробувати повернути викрадені кошти або інформацію і не допустити виникнення подібних інцидентів у майбутньому. Не секрет, що багато компаній просто миряться з такими випадками і не роблять нічого для того, щоб збиток був відшкодований, а злочинці - покарані. Хоча можливості для цього - у тому числі і законодавчі - є.

Експертиза вирусозависимых комп'ютерних інцидентів (КРОСІВКИ) від «Доктор Веб» - це комплекс заходів, спрямованих на всебічне вивчення інциденту, його причин і наслідків, а також надання вичерпних рекомендацій щодо відшкодування збитків та недопущення нових КРОСІВКИ. Чи відбувся злам комп'ютерної мережі, витік або розкрадання конфіденційної інформації, порушення роботи комп'ютерних систем або модифікація важливих даних - для розслідування цього у «Доктор Веб» є всі необхідні ресурси.

Унікальною складовою послуги є психологічна оцінка співробітників компанії-замовника, яка допоможе виявити «інсайдерів» у випадку якщо інцидент стався з вини або при пособництві кого з персоналу.

Докладніше про експертизу вирусозависимых комп'ютерних інцидентів читайте тут.

|