Menu

Symantec анонсує нову стратегію

Корпорація Symantec сьогодні анонсувала нову стратегію, яка модернізує і спростить структуру компанії з тим, щоб вона змогла бути більш ефективною для клієнтів і партнерів.

Symantec анонсирует новую стратегию
Стратегія

«Стратегія Symantec зрозуміла: ми хочемо надати людям, компаніям і країнам можливість зосередити енергію і час на реалізації їхніх прагнень, замість того, щоб концентруватися на безпеки і захисту електронної складовою їх життя, - сказав Стів Беннетт (Steve Bennett), президент і головний виконавчий директор Symantec. - Мова йде про більшої уваги і кращому функціонуванні Symantec для наших клієнтів і партнерів. Наш шлях простий: пропонувати кращі продукти та сервіси, створені спеціально для кожного клієнта, і спростити для них дослідження, підбір, придбання, використання та отримання необхідної допомоги і підтримки».

Пропозиції

Мета Symantec - продовжувати поліпшення вже існуючих продуктів і сервісів і в той же час розвивати нові інноваційні продукти та сервіси згідно з важливими, ще не задоволеними потреб замовників. Згодом у замовників з'явиться більше вибору серед кращих рішень, які продовжать задовольняти зростаючі потреби і придбають для них більшу цінність. Symantec фокусується на 10 ключових областях, які скомбинируют з існуючих продуктів і сервісів нові інноваційні та комплексні рішення, здатні відповісти на складні запити замовників з допомогою інтегрованих і більш якісних пропозицій. Очікується, що в цілому процес розвитку займе від 6 до 24 місяців, залежно від конкретної пропозиції.

Ці майбутні пропозиції сформовані відповідно з трьома ключовими потреб замовників: спростити завдання продуктивності і захищеності вдома і на роботі; підтримувати бізнес безпечним і гнучким; підтримувати роботу бізнес-інформації і додатків. Діючи в цих напрямках, Symantec фокусується на розвитку пропозицій в наступних основних областях: продуктивність роботи мобільних технологій (Mobile Workforce Productivity), захист Norton (Norton Protection), хмарні програми Norton (Norton Cloud), сервіси інформаційної безпеки (Security Information Services), аутентифікація та безпечна авторизація (Identity/Content-Aware Gateway Security), безпека дата центрів (Data Security Center), безперервність бізнесу (Business Continuity), інтегроване резервне копіювання (Integrated Backup), хмарне управління інформацією (Cloud-Based Information Management) і об'єктно орієнтована платформа для зберігання даних (Object Storage Platform).

«Наші замовники все так само зможуть підбирати рішення, які вони хочуть використати, але тепер серед більшої різноманітності більш якісних інноваційних продуктів, - говорить Беннетт. - Ми не пропонуємо купувати пакетні рішення безальтернативно. Замовники зможуть вирішувати, що їм потрібно і відповідно купувати необхідне, але ми додали можливість переходу до нових інтегрованим пропозицій для забезпечення додаткової гнучкості, яка, на нашу думку, необхідна для боротьби з постійними погрозами, особливо на мобільних пристроях і в хмарних середовищах».

Щоб продовжити надання замовникам більше якісних продуктів і рішень, Symantec підвищить рівень інвестицій в R&D та інновації всередині компанії, що дозволить краще відповідати на потреби майбутнього покоління. Symantec також буде встановлювати стратегічні партнерські відносини там, де необхідно інтегрувати рішення зі сторонніми продуктами і послугами, для ще більшого підвищення їх цінності. Це допоможе замовникам діяти з випередженням перед обличчям зростаючої складності і проблем, захищаючись на рівнях кінцевих точок, мереж і дата-центрів.

«Існує величезний набір незадоволених потреб, які замовники відчувають в області захисту, переміщення та управління інформацією на декількох якими оперує ними пристроях, - продовжує Беннетт. - З нашими ресурсами і ноу-хау, ми знаходимося в кращій позиції, ніж хто б те ні було, щоб задовольнити ці потреби. Ми володіємо інфраструктурою, щоб приносити замовникам реальну користь, і наша нова стратегія дасть можливість зробити це більш сфокусированно і якісно. Ми також маємо експертизою, щоб знати і бачити, що їм знадобиться в майбутньому. Це питання більш точного фокусування на поточних і майбутніх потреб замовників за допомогою інновацій і розвитку нових технологій».

Організація діяльності компанії

В області продажів Symantec продовжить великою мірою спиратися на партнерський канал в роботі з поточними замовниками, з тим, щоб вивільнити внутрішні ресурси компанії для розвитку нових можливостей. Symantec також посилить організації маркетингової діяльності новими стратегічними ресурсами, щоб забезпечити спрямований органічний ріст.

Компанія Symantec створила новий офіс головного виконавчого директора. Була сформована невелика команда керівників (головний фінансовий директор, президент компанії з продуктів і сервісів і головний операційний директор), щоб приймати колективні оперативні і функціональні рішення разом зі Стівом Беннеттом на щоденній основі. Також безпосередньо головному виконавчому директорові тепер підкоряються функціональні відділи, такі як HR, фінансовий, юридичний, а також регіональні глави по продажам. Ще однією групою в безпосередньому підпорядкуванні головного виконавчого директора стане розширена група персоналу, включаючи глав функціональних відділів: ІТ, маркетинг, комунікації і технології.

Щоб зробити компанію більш гнучкою і здатною до більш швидкої адаптації до потреб замовників, великий акцент буде зроблений на надання співробітникам, які працюють з клієнтами, більше свободи дій, засобів і прав для задоволення потреб замовників на щоденній основі. Тепер у компанії стане менше керівників і менеджерів середньої ланки, що призведе до скорочення штату. Завершення цього процесу заплановано на кінець червня 2013 року.

«Symantec - це сильна компанія з передовими продуктами, брендами і відмінними співробітниками, - сказав Беннетт. - Минулі лідери і співробітники компанії залишили нам видатне спадщина, на яке ми можемо спиратися, розвиваючись далі. Наступна сходинка - змінитися так, що ми зможемо швидше адаптуватися на ринку і, в кінцевому рахунку зберегти традиції і високі стандарти Symantec, щоб приносити велику користь нашим співробітникам, клієнтам, партнерам і акціонерам».

Фінансові очікування

В той час, як Symantec реалізує стратегію і операційний план, компанія ставить своєю метою як мінімум 5% органічне зростання виручки і не менше 30% операційного прибутку (без урахування GAAP) протягом наступних 2-3 років.

У майбутньому році Symantec чекають значні зміни, так як компанія починає розвивати можливості для зростання. У компанії буде створена спеціальна команда для реалізації програм продовження підтримки, а також пройде переорієнтація представників регіональних продажів компанії на розвиток нового бізнесу, і буде усунено дублювання в організації та операційної структурі бізнесу. Так, в 2014 фінансовому році очікується органічне зростання виручки між 0% і 2%. Однак Symantec бачить багато можливостей для підвищення ефективності і перерозподілу ресурсів, які допоможуть позбутися від дублювання і плутанини процесів. В результаті в 2014 фінансовому році очікується підвищення показників операційного прибутку (без урахування GAAP) приблизно на 200 базисних пунктів. Витрати на виплату вихідної допомоги складуть по первісній оцінці приблизно 275 мільйонів доларів США, що також вплине на фінансові результати в 2014 фінансовому році.

Очікується, що після 2014 органічна виручка буде неухильно зростати, тим самим підвищуючи сукупні темпи річного зростання більш ніж на 5% протягом 2015-2017 фінансових років, по мірі здійснення планів компанії. Очікується також підвищення показників операційного прибутку (без урахування GAAP) ще на 200 базисних пунктів в 2015 фінансовому році. Symantec планує досягти 30% показника операційного прибутку (без урахування GAAP) до кінця 2015 фінансового року.

|