Menu

ESET оновила антивірусні продукти для домашніх користувачів

Компанія ESET повідомляє про світовий реліз нової версії своїх флагманських продуктів для захисту домашніх комп'ютерів ESET NOD32 Antivirus і ESET NOD32 Smart Security. В оновлених продуктах був вдосконалений алгоритм евристичного аналізу загроз, прискорене сканування списку безпечних файлів, поліпшений персональний файрвол. Крім того, в продукти включений абсолютно новий компонент Anti-Theft (Антизлодій), додаток ESET Social Media Scanner, а також доопрацьований Антифішинг.

 

ESET обновила антивирусные продукты для домашних пользователей

Функція Антизлодій (Anti-Theft), вперше доступна в комплексному вирішенні ESET NOD32 Smart Security 6, створена для пошуку втрачених або вкрадених комп'ютерів. Вона дозволяє оперативно відзначати пристрій, як зникла, і автоматично здійснювати моніторинг його місця розташування за допомогою Wi-Fi з'єднання. Функція дозволяє робити приховані знімки з вбудованої камери комп'ютера і збирати скріншоти з екрану пристрою, за допомогою чого можна відстежити дії зловмисника і суттєво допомогти в пошуку комп'ютера.

Новий додаток ESET Social Media Scanner створено спеціально для захисту облікового запису Facebook. Додатковий модуль проводить сканування профілю користувача на наявність шкідливих посилань, які можуть бути відправлені разом з особистим повідомленням або залишені в коментарях, і попереджає користувача по електронній пошті у разі виявлення шкідливого коду. Додаток працює навіть тоді, коли користувач знаходиться поза системи.

ESET обновила антивирусные продукты для домашних пользователей

Функція сканування у стані простою системи (Idle-state Scanning) дозволяє автоматично запускати поглиблене сканування в той момент, коли комп'ютер знаходиться в стані блокування або завершення роботи користувача, що дозволяє оптимально використовувати ресурси комп'ютера.

Компонент захисту від фішингу надає користувачеві нові можливості по налаштуванню і управління. Новий модуль включає в себе розширену базу адрес фішингових сайтів, а користувач має можливість самостійно надіслати інформацію про фішингової загрозу в базу даних ESET, використовуючи інтерфейс антивірусної програми.

Також був оновлений інтерфейс нових версій продуктів і допрацьоване дерево параметрів. Зміни були внесені в головні вікна і вкладки додаткових налаштувань ESET NOD32 Antivirus і ESET NOD32 Smart Security, навігація в яких стала більш логічною і зрозумілою. Обидві версії антивірусних рішень отримали сертифікат сумісності з операційною системою Windows 8.

Все це зробило нове покоління антивірусних продуктів ESET ще більш надійним, швидким і легким в управлінні. Воно поєднує в собі набір найбільш необхідних функцій для забезпечення високого рівня безпеки комп'ютера і при цьому має мінімальний вплив на продуктивність системи.

Всі користувачі ESET NOD32 можуть перейти на нову версію продуктів безкоштовно при наявності чинної ліцензії.

|