Menu

Remove Logo Now! - видалення штампів часу і логотипів у відео

Компанія SoftOrbits оголошує про випуск Remove Logo Now! вер. 1.1 - нової програми для автоматичного видалення з відеозаписів різноманітних статичних об'єктів, таких як штампи з датою і часом зйомки, логотипи телеканалів і субтитри.

Remove Logo Now! – удаление штампов времени и логотипов в видео
Програма Remove Logo Now! дозволяє видалити будь-які статичні об'єкти з відеозапису без необхідності вивчати професійний відео або звертатися за допомогою до спеціаліста. В основі програми лежить інтелектуальний алгоритм видалення артефактів з кожного кадру за допомогою технології "inpainting". Завдяки алгоритму можна видалити дату і час зйомки, логотипи телеканалів, субтитри і інші статичні об'єкти, при цьому навіть у найскладніших випадках на відео залишаються лише незначні артефакти. Поряд з одним файлом, програма може обробляти велику кількість відеозаписів завдяки пакетного режиму обробки файлів. Цей режим особливо зручний, наприклад, для видалення логотипів з великої кількості відеороликів.

Щоб видалити артефакт, досить запустити Remove Logo Now! і виконати дві операції: виділити мишею область, яку потрібно видалити, і натисніть кнопку "Почати". Програма самостійно проаналізує відеопотік і видалить статичний об'єкт.

Програма пропонує широкі можливості по налаштуванню бажаних параметрів вихідного файлу. Наприклад, користувач може встановити кодек, бітрейт і фреймрейт. Оброблений файл можна зберегти в одному з цих форматів: AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV і RM10.

Програма Remove Logo Now! вер.1.1 повністю сумісна з ОС Windows. Повна версія програми платна, однак користувачі можуть безкоштовно завантажити оціночну 30-денну версію.

|