Menu

Burn Note: обмін повідомленнями для Шерлока Холмса

Не всі довіряють своє особисте листування серверів електронної пошти - адже пошту можна зламати, а лист переслати. Розробник Джейкоб Робінс вирішив допомогти конспираторам і створив сервіс Burn Note.

Burn Note: обмен сообщениями для Шерлока Холмса
Burn Note дозволяє відправляти повідомлення, які будуть самоуничтожаться після прочитання - прямо як у детективних романів. Для своєї роботи сервіс використовує захищене з'єднання для того, щоб зловмисники не могли перехопити послання. Також користувач може захистити свій лист паролем і обрати спеціальний режим для відображення записки (з роздільною здатністю або забороною копіювання тексту).

Крім того, можна виставити певний час, по закінченню якого записка зникне (відлік ведеться з моменту відкриття послання). Після редагування слід натиснути на кнопку “Відправити”; сервіс сформує посилання, яку можна відправити адресату.

Теоретично одержувач не зможе зберегти послання, переслати його або прочитати заново. Проте, як показала практика, ця заборона можна обійти, зробивши скріншот сторінки. Також рекомендуємо використовувати трансліт щоб уникнути проблем з кодуванням і попереджаємо, що Burn Note працює не з усіма версіями браузерів.

|