Menu

Як прискорити запуск системи і автозавантаження процесів

На час завантаження Windows іноді впливає те, в якому порядку при старті ОС запускаються програми зі списку автозавантаження.
Как ускорить запуск системы и автозагрузку процессов

Керувати цим можна за допомогою невеликої безкоштовної утиліти Delayer 3.0. На сайті r2.com.au її можна знайти і завантажити в розділі «Products». Збережіть файл startdelay_v3.0b323.exe, двічі клацніть по іконці для початку встановлення і дотримуйтесь інструкцій майстра. Для роботи з програмою вам знадобляться права адміністратора.

Після запуску цієї програми клацніть по кнопці «Options », на вкладці «General» в розділі «Active Language» змінити мову інтерфейсу на російську та натисніть «Save». Далі можна переходити до налаштування автозавантаження на вкладці «Автозапуск програм». Програми у списку діляться на три категорії: «Запуск із затримкою», «Звичайний запуск» і «Відключені». Ви можете переміщати утиліти з одного розділу в інший за допомогою миші. Наприклад, в розділі «Звичайний запуск» знаходяться програми, які стартують разом з Windows.

Якщо перемістити непотрібні елементи запуску в розділ «Відключені», то вони не будуть починати роботу одночасно з ОС. Для інших програм, наприклад клієнтів онлайн-сховищ, автозапуск краще відкласти на деякий час. Можна призначити автоматичну затримку або вказати час вручну. Таким чином можна керувати стартом програм, щоб вони не заважали один одному. При цьому не варто відкладати запуск таких важливих процесів, як антивірусні сканери.

|