Menu

Швидкий пошук необхідного меню у Панелі керування Windows

Іноді ви просто не знаєте, до якої категорії відноситься та чи інша налаштування на Панелі керування Windows. Можна послідовно переглянути різні області і так і не знайти потрібний параметр. Але є більш швидкий спосіб.
Быстрый поиск необходимого меню в Панели управления Windows
Задавши в пошуковому рядку ключове слово, ви отримаєте миттєвий доступ до потрібного меню Windows 7

Замість того щоб намагатися знайти потрібний параметр в нагромадженні меню та підменю, скористайтесь розумною системою пошуку, вбудованої в Windows 7. Вона знайде те, що вам потрібно, навіть якщо ви не знаєте точної назви відповідного меню. Все, що вам потрібно, - це зробити з меню «Пуск» пошуковий запит. Всі відповіді групуються під заголовками «Програми», «Панель управління», «Файли» і т. д.

Після кожного в дужках вказано кількість результатів пошуку. Якщо ви не знайшли в списку те, що шукали, клацніть по самому subtitle і вже в повному переліку результатів знайдіть бажаний діалог. Наприклад, щоб настроїти режим енергозбереження, ви зазвичай заходьте в «Панель управління» і клацає по пункту «Система і безпека | Електроживлення, а потім змінюєте режим на «Економія енергії». Це можна зробити швидко, якщо ви знаєте правильний шлях. Але з «розумною» пошуком ви впораєтеся швидше, навіть не орієнтуючись в розділах Панелі управління. Просто наберіть в рядку пошуку слово «енергія» і клацніть на першому результату - і миттєво потрапите в потрібний діалог.

|