Menu

Мобільні додатки для лижників

Ці п'ять додатків для платформ Windows Phone, MeeGo і Symbian дозволять отримувати відомості про погодні умови в реальному часі, звіти про стан лижні і курортів, а також брати віртуальні заняття лижним спортом.
Мобильные приложения для лыжников
«Лижні» програми на Marketplace і Nokia Store The North Face Snow Report

Це додаток для Windows і Symbian надає повну інформацію про те місце, де ви зараз знаходитесь. Спочатку в ньому "захисту" відомості про п'яти найпопулярніших лижних курортах Європи, але ви й самі можете додати в налаштуваннях інші напрямки, натиснувши на велику червону кнопку «+».

Вибравши розташування, ви отримаєте загальний звіт про стан курорту, погоду, як спусків і карту маршрутів в цій місцевості. Найцінніша опція програми - можливість самому вибрати план занять на сьогодні, ґрунтуючись на інформації про умови спусків.

Лижна школа

Новинка від Elatemedia - курс навчання з видеозанятиями для всіх рівнів катання, який можна завантажити на телефони Symbian. Доступні три окремі додатки: початковий, середній і просунутий рівні.

Відео пропонує покрокові інструкції, як правильно виконувати повороти, навчаючи самим азам або просто нагадуючи основну інформацію, якщо вам потрібно освіжити в пам'яті цю техніку.

SkiersApp

Додаток SkiersApp для телефонів Lumia - це відмінна можливість для тих, хто любить показати своїми результатами. Додаток веде статистику вашого спуску, тому ви можете змагатися з друзями, щоб визначити: хто був найшвидшим, а хто відчував найпотужнішу навантаження.

Основні параметри:

  • Швидкість (включаючи і максимальну)
  • Зміни висоти
  • Навантаження
  • Час і відстань

Але, можливо, саме чудове - можливість розповісти про окремих спусках з допомогою Nokia Maps. Завантажте свої найкращі та улюблені заїзди на Facebook і Twitter відразу після того, як ви їх вчинили. Ви також можете спілкуватися в чаті зі своїми друзями на Facebook з допомогою Skreeky, перебуваючи безпосередньо на трасі і повідомляючи новини про своїх самих витончених спусках.

Ski Guide

Ski Guide - це засіб для перегляду найближчих лижних курортів на смартфоні Nokia N9. Додаток має доступ до вебкамерам, встановленим на спусках, тому ви можете бачити умови на трасі. Також у режимі реального часу оновлюється інформація про умови підйомів і сніжному покриві.

При запуску додаток відстежує місцезнаходження користувача і показує найближчі лижні курорти, які відкриті або закриті в даний час надає докладні відомості про зручність і послуги.

Skiinfo

Додаток Skiinfo для Symbian - це механізм пошуку стислій інформації про погоду, умовах спусків і найбільш нові сервіси на лижних курортах. Воно має функцію автозбереження, і ви можете додавати будь-яку курорт, одночасно зберігаючи його у списку останніх.

Якщо вам не все одно, що взяти з собою: захисний шолом, шапку і шарф або тільки сонцезахисні окуляри, то це додаток однозначно врятує положення, якщо погода раптом різко зміниться.

|