Menu

7 нових програм для Windows 8

Можливості Windows 8 роблять електронні гаджети універсальним помічником для будь-якого - потрібно лише встановити собі необхідний набір програм (яких в онлайн-маркеті налічується вже більше ста тисяч).

Щоб полегшити вибір користувачів, фахівці редмондського корпорації розповіли про деякі цікаві новинки, які можна знайти на Windows Marketplace.

Chimpact

7 новых программ для Windows 8

Маленька британська компанія-розробник Yippee! Entertainment створила цікаву гру, головний герой якої - весела мавпочка. Гравцеві треба провести її через всі перешкоди різнокольорового світу, збираючи бали, медальйони і банани. Гра проста і складається з чотирьох світів по 12 завдань в кожному. А якщо захочеться пограти в Chimpact, коли поруч не буде комп'ютера, це можна зробити на своєму телефоні з Windows Phone 8.

Music Maker Jam

7 новых программ для Windows 8
З можливостями Windows 8 легко не тільки розважатися, але і створювати музику. У цьому допоможе програма Music Maker Jam від німецької студії-розробника MAGIX. Утиліта допоможе власноруч створити музичне оформлення для класної вечірки. Користувачеві досить буде лише скомбінувати частини пісень та інструментів, підлаштувати ритм і додати спецефектів в реальному часі. Останнє допоможе зробити зручна сенсорна панель управління.

До речі, популярність Music Maker Jam принесла розробнику чималі гроші. Ця програма першої подолала позначку $ 25 тис. від проданих копій.

Calculator

7 новых программ для Windows 8
Тим користувачам, які в житті часто стикаються з точними науками і розрахунками, знадобиться універсальний калькулятор від Річарда Уолтерса (Richard Walters). Спочатку Уолтерс зробив утиліту для себе, проте потім вирішив викласти її в відкритий доступ. Calculator2 включає в себе великий набір інструментів: базовий калькулятор, науковий, програмний, конвертер валют і одиниць вимірювання. Про універсальність цієї програми свідчить хоча б те, що вона здатна перерахувати курс для більше 150 валют світу і перевести понад 200 одиниць вимірювання у 17 категоріях. Великі кнопки дозволять швидко і без помилок набирати числа.

Cookbook

7 новых программ для Windows 8
Завдяки програмі Cookbook французької студії-розробника Slow Sense користувач отримає більше 300 тис. рецептів кухонь зі всього світу. Для зручності навігації рецепти розбиті на категорії, а страви можна шукати по інгредієнтах. Крім того, Cookbook можна доповнювати своїми рецептами. Програма отримала в 2011 році нагороду First Apps Contest Winner.

DoodleGod

7 новых программ для Windows 8
Windows 8 разом з російською студією JoyBits дають користувачеві можливість навіть відчути себе творцем. Достатньо застосувати трохи логіки на одному з 12 підтримуваних мов, змішати вогонь, землю, вітер і повітря в різних пропорціях, щоб дати старт цілої цивілізації. Почавши з молекул, можна буде створити високорозвинені організми, які зможуть користуватися інструментами і формувати цілі армії. Цікава задумка і захоплююча графічна реалізація дозволила грі стати осінь популярної: DoodleGod викачало вже понад півмільйона человек.Gпотребители можуть насолоджуватися DoodleGod як на пристроях під керуванням Windows 8, так і на мобільних телефонах з Windows Phone.

 

Paint 4 Kids

7 новых программ для Windows 8
Не проблема для технологій Microsoft і посидіти з дітьми в той час, поки їх батьки зайняті справами. Розважити малюків можна, якщо, наприклад, дати їм можливість малювати. Італійська студія Ela & Pietro Lab створила як раз відповідну програму Paint 4 Kids. З нею дітлахи можуть створити різнокольорові малюнки буквально кілька дотиків. А закінчені шедеври творчості можна потім роздрукувати або відправити друзям.

Urban Airship

7 новых программ для Windows 8
Windows 8 надає більше можливостей не тільки кінцевим споживачам, але і розробникам. Вони можуть, наприклад, заощадити час і кошти на створення комунікаційного каналу з користувачами. Він може знадобитися для відправки повідомлень про оновлення до нової версії або отриманні нового листа. Замість того, щоб створювати власний канал комунікації, можна скористатися вже готовим варіантом від сервісу Urban Airship. Він здатний працювати з програмами з Windows Store і передавати користувачам різноманітні сполучення через технологію push. Вона дозволяє виводити їх прямо на живі плитки. Urban Airship - популярний сервіс, яким на сьогодні скористалися для відправки більше 40 млрд. push-повідомлень.

|