Menu

Легка робота з Windows 8

TweakNow PowerPack - один з перших оптимізаторів, для якого була заявлена підтримка Windows 8 (тоді нова операційна система від Microsoft знаходилася ще на стадії Release Preview).

TweakNow PowerPack - це розширена версія утиліти TweakNow WinSecret. Її головна особливість полягає в тому, що крім інструментів для тонкого налаштування системи PowerPack містить безліч різних засобів для оптимізації, у тому числі роботи з жорстким диском, реєстром і т. д.

Легкая работа с Windows 8
TweakNow PowerPack може самостійно стежити за станом системи

Інтерфейс програми традиційний і включає в себе кілька вкладок. На стартовій вкладці користувачеві пропонується відповісти на запитання, з якою метою він запустив утиліту. До оптимізаторів нерідко звертаються, коли з системою щось не так. У TweakNow PowerPack є спеціальна вкладка «Troubleshooting», на якій наведено кілька часто зустрічаються проблем. Для більш глибокого управління швидкодією системи слід перейти до інших вкладках. Наприклад, розділ «Windows Secret» приховує різні параметри для тонкого налаштування ОС. Тут можна змінити розташування системних папок, вимкнути відображення деяких дисків в Провіднику, значків Панелі управління і т. д. Також зазначимо, що за всіх прихованих параметрів системи працює пошук, тому їх можна шукати не тільки за розділами, але і за ключовими словами.

|